PDA

View Full Version : گفتگو: مهرداد سیف زاده

رضا قربانی
یک شنبه 10 مرداد 1395, 10:57 صبح
سلام آقا مهرداد . مدیر محترم این قسمت

کلی از تاپیک ها بدون جواب موندن !!! کلی سوال !!! کلی تاپیک .

این قسمت از برنامه نویس چه بلایی سرش اومده !! خیلی خوب و بار علمی بالایی داشتیم .

الآن همه سوالات بی جواب ، تاپیک ها خوابیده ! عضوها کم ! گفتگو کم .... .
...
..
.
:ناراحت:

پیام حیاتی
یک شنبه 10 مرداد 1395, 12:04 عصر
سلام
در همه انجمن ها تقریبا به همین شکل هست ، با آمدن گروه های برنامه نویسی در تلگرام و ... اکثرا از جمله خود بنده سوال هامون رو اونجا میپرسیم ، مزیت هاش نسبت به انجمن بیشتر هست ، مگر اینکه مشکل در طی چنیدن پست باید ادامه پیدا کند.

مهرداد سیف زاده
یک شنبه 10 مرداد 1395, 13:31 عصر
سلام آقای قربانی
چند روزی سرم شلوغ هست.
جبران میشه انشاءالله
دوستمون آقای حیاتی هم نکته خوبی اشاره کردن. البته خوبی تالار این بود که سوالی پرسیده میشه و بعدا بهش رجوع میشه ولی در تلگرام صرفا مثل چت میپرسن و جواب میگیرن و شاید همون سوال رو بارها بپرسن بدون این که کسی اعتراش کنه. کلا محیط کاذبی ایجاد کرده.

Unique
یک شنبه 10 مرداد 1395, 23:05 عصر
خیلی جالبه تلگرام را با انجمن مقایسه میکنید. تلگرام نه تنها اعتباری به آیندش نیست بلکه محتواش همونطور که دوستمون گفتند غیر قابل ارجاع و به این کانال ها و وجود و عدم وجودشون اصلا اعتباری نیست.

آقا رضا من نمیخوام از مهرداد حمایت کنم اما من زمانی را یادمه خود شما توی مباحث خیلی شرکت میکردین و یک پایه همین انجمن بودین. اما الان از شما هم تقریبا خبری نیست ! میخوام بگم همینکه آقا مهرداد بعد از آقای شهرکی حاضر شدن قبول وظیفه کنن خودش خیلیه. نکته جالب اینجاست که چرا از نسل ۷۰ کسی اینجا نیست تا با انرژی و وقت بیشتری که داره تالار را بچرخونه !؟ چرا کسی نیست که توی جواب به تاپیک ها در قامت یک مدیر انجمن ظاهر بشه ؟! حالا یا سواد دوستان جوونتر کمه یا سرشون خیلی شلوغه !

خود انجمن هم نسبت به گذشته فعالیت خیلی کمتری داره. تا همین ۳ سال پیش اگه من روزانه نمیومدم باید از صفحه ۳ یا ۴ مطالب جدید را میخوندم ! اما حالا که هفته ای سر میزنم ! خیلی خیلی پر محتوا باشه از میانه صفحه دوم شروع میشه. در ضمن متوجه باشین مدیران اصلی همین انجمن با حذف افرادی مثل آقای شهرکی تیشه به ریشه این تالار زدند. کار را به جایی رسوندن که امضای افراد را حذف کردند. البته من بهشون گیر نمیدم چون مال خودشونه و میتونن هر بلایی سرش بیارن. خود من هم اگه گاهی میام دلیلش شخصی و کاملا معنوی و انسانیه وگرنه تلاش توی این انجمن منافع جانبی نداره.

نکته آخر هم کاربران انجمنه ! نصف بیشتر سوالات با جستجو جواب داده میشه ، یکسری دوستان نحوه سوال پرسیدن را بلد نیستن و چند تا پست باید صرف این کنی که بفهمی طرف چی میگه ! آخرشم میاد میگه مشکل از spell بود و حل شد !!! خلاصه کاربران انجمن هم دیگه مثل سایق نیستند.

leaping
دوشنبه 11 مرداد 1395, 09:51 صبح
خیلی جالبه تلگرام را با انجمن مقایسه میکنید. تلگرام نه تنها اعتباری به آیندش نیست بلکه محتواش همونطور که دوستمون گفتند غیر قابل ارجاع و به این کانال ها و وجود و عدم وجودشون اصلا اعتباری نیست.

آقا رضا من نمیخوام از مهرداد حمایت کنم اما من زمانی را یادمه خود شما توی مباحث خیلی شرکت میکردین و یک پایه همین انجمن بودین. اما الان از شما هم تقریبا خبری نیست ! میخوام بگم همینکه آقا مهرداد بعد از آقای شهرکی حاضر شدن قبول وظیفه کنن خودش خیلیه. نکته جالب اینجاست که چرا از نسل ۷۰ کسی اینجا نیست تا با انرژی و وقت بیشتری که داره تالار را بچرخونه !؟ چرا کسی نیست که توی جواب به تاپیک ها در قامت یک مدیر انجمن ظاهر بشه ؟! حالا یا سواد دوستان جوونتر کمه یا سرشون خیلی شلوغه !

خود انجمن هم نسبت به گذشته فعالیت خیلی کمتری داره. تا همین ۳ سال پیش اگه من روزانه نمیومدم باید از صفحه ۳ یا ۴ مطالب جدید را میخوندم ! اما حالا که هفته ای سر میزنم ! خیلی خیلی پر محتوا باشه از میانه صفحه دوم شروع میشه. در ضمن متوجه باشین مدیران اصلی همین انجمن با حذف افرادی مثل آقای شهرکی تیشه به ریشه این تالار زدند. کار را به جایی رسوندن که امضای افراد را حذف کردند. البته من بهشون گیر نمیدم چون مال خودشونه و میتونن هر بلایی سرش بیارن. خود من هم اگه گاهی میام دلیلش شخصی و کاملا معنوی و انسانیه وگرنه تلاش توی این انجمن منافع جانبی نداره.

نکته آخر هم کاربران انجمنه ! نصف بیشتر سوالات با جستجو جواب داده میشه ، یکسری دوستان نحوه سوال پرسیدن را بلد نیستن و چند تا پست باید صرف این کنی که بفهمی طرف چی میگه ! آخرشم میاد میگه مشکل از spell بود و حل شد !!! خلاصه کاربران انجمن هم دیگه مثل سایق نیستند.

منم با شما موافقم در مورد اینکه انجمن مال خودشون هست و هر بلایی میخوان سرش بیارن
فقط اینجا رو مثل ... دارن اداره میکنن دوستان ... انقدر بچه هارو حذف کردن کسی نموند توش فعالیت کنه
چندتا دوست جدید هم که اضافه شدن همه سوال کننده هستن نه پاسخ دهنده
بنده همه دیگه دارم از stackoverflow استفاده میکنم اگه سوالی داشته باشم

hamedarian2009
دوشنبه 11 مرداد 1395, 10:26 صبح
بخش PHP به خاطر فعالیت های آقای شهرکی یکی از شلوغ ترین بخش های این انجمن بود که به نظرم رفتن ایشان و همچنین خیلی دیگه از دوستان این انجمن رو ترک کردن و همینطور وجود گروه و کانال های تلگرامی هم میتونه دلیل این موارد باشه

اما راه حل چیه اگه مدیران انجمن این پست رو میخونند به نظرم باید انجمن رو اصلاح کنند و مثل stackoverflow بشه به کاربرانی که پاسخ میدن امتیاز داد و همینطور بشه پست هایی که مشکلو حل کرد با تیک سبز رنگ مشخص کرد. اینجا زیر یک سوال بعضا مشاهده میشه جواب های اشتباه داده میشه که افراد تازه کار به اشتباه میفتن و .. پس باید بشه امتیاز منفی برای هر پاسخ در نظر گرفت و در کل هم افرادی که فعالیت زیادی می کنند و به یک حد امتیازی میرسند بتونند یک تسهیلاتی داشته باشند و امتیازاتی بیشتری نسبت به سایر دوستان داشته باشند به این صورت میشه کمی انجمن رو دوباره زنده کرد

رضا قربانی
شنبه 06 شهریور 1395, 12:27 عصر
... واقعا نمیدونم چی بگم ...
چون دست منم نیست که بخوام انجمنو درستش کنم . از مدیران گرامی خواهشمندم یه بررسی دقیق انجام بدن . درسته این انجمن مثل قبل براشون سود دهی کافی نداره . حیفه به قرآن با این همه اطلاعات :ناراحت:
همه ما برنامه نویسا میدونیم تلگرامو اینستا و لاین و وایبر و اینا یه بازه زمانی داره ... میرن پی کارشون

sara.ghavam
یک شنبه 07 شهریور 1395, 09:34 صبح
سلام دوستان عزیزم
من از سال 88 در این سایت عضو شدم و ازش استفاده میکنم در اون دوران با php برنامه نویسی می کردم و از این سایت استفاده می کردم بعد هم به دلایلی متوقف شد کار برنامه نویسی اما دوباره که برنامه نویسی می کنم به سایت سر میزنم و سوال میپرسم
که تقریبا خیلی چیزهارو یادم رفته البته اون موقع هم حرفه ای نبودم

مشکلی که هست اینه که کاربرهای حرفه ای پاسخ سوالات رو یا نمیدن یا خیلی دیر میدن یا چون سرشوش شلوغه اشاره کوتاهی می کنند. مثلا من خودم چون تازه کارم باور کنید که قبل از پرسیدن سوال کلی سرچ میکنم اما وقتی که سوال میپرسم کاربران حرفه ای پاسخ کامل نمیدن
و در بیشتر مواقعی که سوال پرسیدم در نهایت خودم با جستجوی زیاد در اینترنت و تست تونستم پاسخ سوالم رو پیدا کنم و برای اینکه دیگران هم بعدا استفاده کنن پاسخ صحیح رو توی پست ها مینویسم
سالهای پیش وقتی سوال میکردم چندین نفر بازدید داشت تا فرداش کلی جواب میدادند اما الان حتی یکی از پست هام که الان میفهمم خیلی هم ساده بود بعد از چندین روز پاسخ داده شد.
باید همه دست به دست هم بدیم و اینجارو آباد کنیم

یادتون باشه که هرچی به دیگران یاد بدید خودتون بیشتر یاد میگیرید و هرچقدر از مشکلات دیگران حل کنید حتما مشکلاتتون حل میشه

رضا قربانی
شنبه 07 اسفند 1395, 12:14 عصر
حیف شدی برنامه نویس :ناراحت:
موفق باشید

hossein1377
شنبه 07 اسفند 1395, 13:23 عصر
سلام من یکی دو سال هست که با برنامه نویس اشنا شدم هرچند اکثر مواقع برای سوال پرسیدن میامدم اینجا و همچنین اقا شهرکی را نمیشناسم ولی اینو میدونم این اقا مهرداد خیلی زحمت کشیده برای انجمن خسته نباشید اقا مهرداد

farhadhp
چهارشنبه 11 اسفند 1395, 20:32 عصر
سلام
دلیلش تلگرامه
راه حلش لفت دادن از گروهای تلگرامیه!

رضا قربانی
شنبه 14 اسفند 1395, 21:23 عصر
سلام
دلیلش تلگرامه
راه حلش لفت دادن از گروهای تلگرامیه!

چند تا گروه بده ما عضو شیم . از اینچا لفت بدیم :شیطان: