PDA

View Full Version : سوال:تبدیل اندروید به جاوا

sepideh.g
یک شنبه 10 مرداد 1395, 11:12 صبح
سلام
وقتتون به خیر
کسی میدونه که آیا میشه یک کد اندروید را به جاوا تبدیل کرد یا ن ؟و اگر میشه لطفا توضیح بدید.متشکر

hharddy
یک شنبه 10 مرداد 1395, 22:47 عصر
سوالتون واضح نیست یعنی میخواید اپلیکیشن اندروید شما تحت ویندوز هم باشه؟

sepideh.g
یک شنبه 24 مرداد 1395, 05:35 صبح
ن.تکه کدی به زبان اندرویدجاوا دارم می خواستم در صورت امکان آن را به زبان جاوا تبدیل نمایم.

tux-world
دوشنبه 25 مرداد 1395, 15:50 عصر
خوب کد چیه الان؟ بزارید اینجا ببینیم اصلا میشه یا نه. کد خام جاوایی تواندروید هم باشه به احتمال خیلی زیاد نشه

msroid
سه شنبه 26 مرداد 1395, 21:57 عصر
سلام

خود اندروید با جاوا نوشته شده و بسیاری از کدهای جاوا روی اندروید قابل اجرا هستند. اما یه سری کتابخونه هم گوگل برپایه جاوا نوشته که توی کتابخونه های اصلی جاوا نیست و فقط روی بستر اندروید شناسایی و اجرا میشن. پس شما اگر بگید چه کدی دارید اون موقع بهتر میشه گفت ایا در IDEهای جاوا هم قابل اجرا هستند یا خیر.

sepideh.g
چهارشنبه 27 مرداد 1395, 12:51 عصر
بنده می خواهم که باتی طراحی نمایم که آن بات را روی سایتی بار گذاری نموده و هر کسی که وارد آن سایت شود این بات بر روی لپ تاپ آن نصب شده و پس از نصب راهی ارتباطی بین خود و بات مستر ایجاد نموده و از این طریق دستورات بات مستر را دریافت نماید.
من تکه کدی پیدا کرده ام که به زبان جاوا است اما ایرادهایی میگیردکه متوجه شان نمی شوم.اگرکسی این تکه کد را متوجه می شود و یا میتواند ایراد های آن را رفع نماید ،لطفا به من کمک کند.متشکر
کد ها در زیر پیوست شده اند.

tux-world
چهارشنبه 27 مرداد 1395, 13:44 عصر
به انجمن هکر ها مراجعه کنید . این چیزی که شما میخایید. مربوط به انجمن اندروید نمیشه دوست من

sepideh.g
چهارشنبه 27 مرداد 1395, 15:41 عصر
فایل ها به چه صورتی داخل تاپیک می آیند؟

sepideh.g
چهارشنبه 27 مرداد 1395, 15:42 عصر
بابت راهنمایی شما متشکر