PDA

View Full Version : ساخت منودراکسس

fanavar
جمعه 24 شهریور 1385, 13:04 عصر
-چطورمیشه منوهائیکه دراکسس ساختیم روازسمت چپ به راست منتقل کنیم
-

ehsan_g
جمعه 24 شهریور 1385, 18:18 عصر
دوست عزیز این مطلب چندین بار ذکر شده ولی تابحال جوابی به آن داده نشده ازکم لطفی بعضی ار دوستان هم که اطلاعاتی دارند وبروز نمیدهند نمی توان گلگی کرد امید وارم به شما جواب دهند تا ما نیز استفاده ببریم

sarami
جمعه 24 شهریور 1385, 21:16 عصر
بهترین کار استفاده از Activex های آماده است برای نمونه شرکت Veklele چنین کامپوننتی رو داره میتونین از اون استفاده کنین

moustafa
جمعه 24 شهریور 1385, 23:41 عصر
از سایت VlMenuPlus دانلودش کن
بالا تو پروپرتی ابجکت
منو هاتو ادد کن
البته اولش ریجیستر کن
حالا تو کد نویسی
ایونت" ان کلیکش"
دستوراتتو تایپ کن
همین
(فقط دعا کن ID ام حذف نشود )

Mahsa Hatefi
جمعه 24 شهریور 1385, 23:50 عصر
من اونو قبلا طبق فرمایش استاد صارمی پیداش کردم اما نتونستم ازش استفاده کنم.
اگه لطف کنن و نحوه استفاده و یا یه نمونه ساده لطف کنن ما رو شرمنده خودشون می کنن

moustafa
جمعه 24 شهریور 1385, 23:53 عصر
روش که من دربالا گفتم افاده نکرده ؟

Mahsa Hatefi
جمعه 24 شهریور 1385, 23:58 عصر
دوست بزرگوار مشکل همون از چپ به راستشه

سنبله کار
شنبه 25 شهریور 1385, 09:09 صبح
یک راه خیلی ساده ( و تا حدودی غیر فنی ) اینه که شما منوهاتونو بسازین و در اولشون یک Custom که از فضای خالی درست شده بگذارید تا ابتدای منوی شما به سمت راست صفحه بچسبه حالا عملا منوی شما از سمت راست شروع شده البته نا گفته نمونه که نمی تونید از زیر منوها اسفاده کنید چون به طرف چپ باز میشن .
حالا برای اینکه با تغییر رزولیشن کاربر تغییر نکنه می تونید برای هر رزولیشن یک منوی مخصوص بسازید که هنگام بالا اومدن برنامه با تشخیص رزولیشن دستگاه کاربر منوی متناسب با اونو فعل کنه .

ehsan_g
یک شنبه 26 شهریور 1385, 00:21 صبح
باسلام خدمت استادان محترم
مطالب ارائه شده فقط حرفه ! یکی از شما بزرگواران حاضر نمیشه یک نمونه بگداره تا دیگران استفاده نمایند وفقط آدرس وچگونگی را تشریح می کننین عملا چی ؟
این شاید مشکل خیلیها باشه پس این انجمن رو برای چی ساختند خواهشمندم یا جواب ندهید یا کامل جواب دهید

ذکات علمه نشره (ذکات علم انتشارآن علم است )

sarami
یک شنبه 26 شهریور 1385, 07:31 صبح
دوست عزیز نمونه هایی که از کامپوننت استفاده میکنن مستلزم نصب و ریجیستر کردن اون کامپوننت میباشند و در صورتی که نصب نشده باشن نمونه با ارور مواجه میشه وگرنه به گشاده دستی دوستان شک نکنید...

سنبله کار
یک شنبه 26 شهریور 1385, 09:09 صبح
اینجا (http://www.freewebs.com/reyir/menu.rar) رو کلیک کنید یک نمونه ساده ای که گفته بودم گذاشتم اما بعدا نگید این چیه ها

samaneh_h
شنبه 01 مهر 1385, 08:19 صبح
منم چند تا برنامه که دیدم از روش سنبله کار استفاده می‌کردند

moustafa
دوشنبه 03 مهر 1385, 23:03 عصر
از طریق رجیستیری میشه راست کلیک (شورت کات منو )رو چپ چین کرد
محتملا از طریق توابع api ورجیستری راهی وجود داره که منو رو چپ چین کرد ولی چون زیاد منوهای اکسس خوش خط وخال نیست بیشتر ازکامپونت استفاده میشه وکسی وقت نمیذاره
(البته برای زیبائی هرعکسی را میشه کپی و در مقابل اون paste کرد )

Mahsa Hatefi
چهارشنبه 12 مهر 1385, 02:44 صبح
چرا فریم ها موقع رویداد MouseMove می لرزند؟