PDA

View Full Version : مبتدی: ارسال متن از C# به وبلاگ

phpphp7
چهارشنبه 13 مرداد 1395, 18:45 عصر
سلام دوستان خسته نباشید

من میخواهم یک متن را از C# به سرویس های وبلاگ ( رزبلاگ یا بلاگ اسکای و ...) ارسال بکنم

باید از چه طریقی یا چه کتابخانه ای اقدام کنم ؟ ( برای مثال یک وبلاگ به نام site.rozblog.com دارم و میخواهم اطلاعات ورود به وبلاگ را به C# بدهم و C# یک متن را به این وبلاگ ارسال بکند)

برای مثال برای ارتباط C# با وردپرس ، کتابخانه ای به نام WordPressSharp (https://github.com/abrudtkuhl/WordPressSharp) وجود داشت اما برای ارسال از C# به وبلاگ باید چیکار کنم؟

omid nasri
چهارشنبه 13 مرداد 1395, 19:26 عصر
سلام و خسته نباشی، خب وردپرس یک سیستم متن باز، ماژولار و جهانی است و اما سیسیتم بلاگ، زربلاگ و یا ... داخلی کشور محدودیت‌های موجود است چرا که شما قادر نیستید برای این سیستم ماژول طراحی کنید و در صورت ایجاد لازم است توسط شرکت پشتیبانی مورد تایید واقع شده و در سیستم ادغام شود.
پیشنهاد میکنم بجای جستجو در اینترنت با بخش پشتیبانی این سیستم‌های مدیریت محتوا تماس حاصل فرمایید و موضوع رو با آنها در میان بگذارید.

phpphp7
چهارشنبه 13 مرداد 1395, 22:21 عصر
سلام و خسته نباشی، خب وردپرس یک سیستم متن باز، ماژولار و جهانی است و اما سیسیتم بلاگ، زربلاگ و یا ... داخلی کشور محدودیت‌های موجود است چرا که شما قادر نیستید برای این سیستم ماژول طراحی کنید و در صورت ایجاد لازم است توسط شرکت پشتیبانی مورد تایید واقع شده و در سیستم ادغام شود.
پیشنهاد میکنم بجای جستجو در اینترنت با بخش پشتیبانی این سیستم‌های مدیریت محتوا تماس حاصل فرمایید و موضوع رو با آنها در میان بگذارید.

سلام آقای نصری
سپاس

حرف شما متین ، اما الان اگر یک سرچ بزنید ، تو اینترنت یک عالمه ربات ارسال مطالب از سایت فلان به رزبلاگ ، به بلاگ اسکای و ... می فروشند. یک عالمه اسپمر ارسال مطالب به رزبلاگ ، بلاگ اسکای و سایر سیستم های بلاگ دهی وجود داره

پس اینها از چه کتابخانه ای دارند استفاده می کنند؟

omid nasri
پنج شنبه 14 مرداد 1395, 02:19 صبح
تجربه‌ای در این خصوص ندارم، اما با تیم پشتیبان در میان بگذارید و خوشحال می‌شوم نتیجه گفتگو رو در اینجا قرار دهید برای بنده و سایر دوستان.