PDA

View Full Version : مشکل نسخه ی 3 به بالا عدد

godofphp
پنج شنبه 14 مرداد 1395, 14:30 عصر
سلام دوستان من با کتابخانه ی نسخه ی 3 به بعد کلاینت عدد مشکل دارم . نه میتونم تست بگیرم نه بعد از اینکه توکن اصلی برنامه رو طبق دستورالعمل های عدد ست میکنم درست جواب میده
بعد از اینکه دو روزی از انتشار برنامه ام گذشت و کلی هم دانلود داشت در قسمت تراکنش های عدد هیچ کلیکی برای برنامه ام ثبت نشده بود گفتم شاید کلیکی واقعا اتفاق نمیوفته و شک داشتم هم که کتابخانه ی عدد مورد داشته باشه چون روز اول انتشار یک کلیک داشتم بخاطر همین گفتم شاید مشکل از اینترنت منه که بنر عدد رو داخل برنامه نمایش نمیده اما بعد از بررسی های زیاد متوجه شدم که کلا نسخه های 3 به بالای کتابخانه ی عدد مشکل داره
بنابراین نسخه ی 2.9 این کتابخانه رو پیدا کردم و مجدد روی برنامه ام کتابخانه رو ایمپورت کردم طبق دستورالعمل هایی که برای نسخه ی 2.9 در سایت عدد یادم مونده بود ( در نسخه ی 3 به بعدفرق کرده) کتابخانه رو پیاده سازی کردم . تبلیغات هم در زمان تست و هم در زمانی که توکن آگهی رو ست کردم کاملا درست و با سرعت بالا عمل کرد و فهمیدم که دقیقا مشکل از کتابخانه ی عدد بوده و این رو به تیم عدد هم گزارش کردم ولی تا اون موقه آموزش و فایل jar کتابخانه ی 2.9 رو میزارم برای کسانی که این مشکل رو دارند

ابتدا کتابخانه ی نسخه ی 2.9 عدد را از اینجا (http://s2.picofile.com/file/8262428676/adad_2_9.jar.html) دانلود کنید
درون پوشه‌ی libs در پروژه‌‌ی خود قرار دهید. اگر چنین پوشه‌ای از قبل در پروژه‌ی شما وجود ندارد، آن را ایجاد کنید.
141847
در صورتی که فایل را مستقیم در پروژه کپی می‌کنید و آن را از طریق اضافه کردن library به پروژه اضافه نمی‌کنید، دقت داشته باشید که می‌باید فایل را به عنوان library به پروژه‌ی خود معرفی کنید.
141848
پس از اضافه کردن کلاینت عدد، فایل build.gradle آپدیت میشود و خط مربوط به اضافه شدن کتابخانه در قسمت dependencies اضافه میشود
حال کتابخانه به پروژه ی شما اضافه شد

به فایل AndroidManifest.xml برنامه خود رفته و حتماً اجازه دسترسی به اینترنت را به برنامه خود بدهید. در صورتی که تمایل دارید که کاربر برنامه‌ی شما تبلیغات هدفمندتری متناسب با موقعیت مکانی خود دریافت کند، می‌توانید اجازه‌ی دسترسی به موقعیت مکانی را نیز به برنامه‌ی خود اضافه کنید.

<uses-permission android:name="android.permission.INTERNET"/>
<uses-permission android:name="android.permission.ACCESS_COARSE_LOCATION"/> <!-- optional -->

در فایل AndroidManifest.xml و در قسمت Application، خطوط زیر را اضافه کنید.

<activity android:name="ir.adad.AdadActivity" android:theme="@android:style/Theme.Dialog"> </activity>
در ورژن جدید کتابخانه شما باید توکن و حتی حالت تست را به مانیفست اضافه کنید ولی اگر یادتان باشد در نسخه ی قبل تر اینطور نبود و ما چون از نسخه های قبل استفاده خواهیم کرد نیازی نیست دیگر در فایل مانیفست تغییراتی ایجاد کنید
به layout خود که میخواهید تبلیغات عدد را نشان دهید بروید و ویجت بنر را اضافه کنید
<ir.adad.AdView
android:layout_height="wrap_content"
android:layout_width="wrap_content"
android:id="@+id/ad"
token="***"/>

در نهایت توکن خود را که مربوط به آگهی برنامه هست از عدد بگیرید و در جای token در بالا کپی کنید . من جای توکن شما *** گذاشته ام توکن خود را جای این سه ستاره کپی کنید.
و در نهایت برنامه را اجرا کنید و مشاهده خواهید نمود که تبلیغات کار میکند
برای تست گرفتن بدون توکن نیز میتوانید کد زیر را به اکتیویتی که قرار هست تبلیغات را نمایش دهد اضافه کنید
Adad.setTestMode(true);

بعد از انتشار برنامه خط بالا را حتما کامنت کنید