PDA

View Full Version : سوال: جایگزین کد ملی برای اتباع خارجی

hrj1981
شنبه 16 مرداد 1395, 19:08 عصر
با درود
دوستان راهکار پیشنهادی شما برای اینکه بتونیم داخل بانک اطلاعاتی تو فیلد کد ملی ، برای اتباع خارجی یک کدی بزاریم که قاعدش مثل کد ملی باشه
"من جایی تو وب داشتم میگشتم به یکی از سامانه های اموزش و پرورش برخوردم که با ورود کد شناسایی کارت اتباع خارجی عددی رو بر میگردوند که کاربرها میتونستن اون رو به جای کد ملی وارد کنند و برنامه خطای کد ملی هم نمیگرفت (داخلش هم از اون کد شناسایی استفاده شده بود ) اما متاسفانه راهکارش رو ننوشته بودن"
ممنون میشم دوستان نقطه نظراتشون رو بگن

ali.t1318
دوشنبه 28 اسفند 1396, 16:00 عصر
از فایل زیر می توانید استفاده کنید

hamidrezax1
دوشنبه 06 فروردین 1397, 20:51 عصر
سلام دوست عزیز برای آموزش اونم توی قسمت vb فکر میکنم بهتر بود کد مربوطه یا فرمول یا رمز فایل اکسل رو هم قرار میدادین تا بشه نهایتا دوستان از اون استفاده کنند که به احتمال زیاد شاید یادتون رفته برای همین من رمز و فرمول مربوطه رو در زیر قرار میدم تا دوستان بتونن استفاده کنن
رمز شیت ها :AABBABBBBBBW
فرمول شیت :=Sheet1!J2&Sheet1!I2&Sheet1!H2&Sheet1!G2&Sheet1!F2&Sheet1!E2&Sheet1!D2&Sheet1!C2&Sheet1!B2&Sheet1!A2
البته این فکر میکنم مربوط به کد ملی ایرانی هستش و برای اتباع بیگانه بایستی از فرمول دیگه ای استفاده کرد
موفق باشید .

dayanaa
دوشنبه 24 تیر 1398, 11:30 صبح
از فایل زیر می توانید استفاده کنید

خیلی ممنون عالی بود

jamal_ch
پنج شنبه 27 تیر 1398, 08:41 صبح
سلام
بهترین حالت اینه که شما ملیت رو بتونه کاربر انتخاب کنه (ایرانی و غیر ایرانی) اونوقت فرمول محاسبه عوض میشه
غیر ایرانی ها یا پاسپورت دارن یا کارت امایش
پاسپورت شماره یکتا دارد کارت امایش شماره اختصاصی یکتا دارد

mehdi tofan
جمعه 25 مرداد 1398, 20:57 عصر
سلام
بهترین حالت اینه که شما ملیت رو بتونه کاربر انتخاب کنه (ایرانی و غیر ایرانی) اونوقت فرمول محاسبه عوض میشه
غیر ایرانی ها یا پاسپورت دارن یا کارت امایش
پاسپورت شماره یکتا دارد کارت امایش شماره اختصاصی یکتا دارد

سلام چگونه میشه کد اتباع16 رقمی ساخت

farzad6058
چهارشنبه 28 اسفند 1398, 20:16 عصر
اتباع خارجی که پاسپورت دارن باید کد فراگیر (https://faragir-code.ir/) بگیرن اول بعد وارد این فایل اکسل که دوستمون گزاشته بزنن

farzad6058
چهارشنبه 28 اسفند 1398, 20:16 عصر
سلام چگونه میشه کد اتباع16 رقمی ساخت
باید تشریف ببرید پلیس مهاجرت و گذرنامه

m.azizi714
یک شنبه 08 اسفند 1400, 09:31 صبح
سلام دوستان نمونه ساده الگوریتم صحت سنجی کد فراگیر اتباع خارجی داخل سی شارپ رو دارین؟