PDA

View Full Version : درخواست کد جستجو

hoseinsadeghi.ir
چهارشنبه 20 مرداد 1395, 11:37 صبح
باسلام خدمت دوستان عزیز دوستان من کدی میخوام داخل سایتم قرار بدم وقتی کسی داخل اون فیلد جستجو میکنه به تعداد n فایل php میسازم که داخل هرکدوم یک پیج مشخص هست وقتی میخوام کسی مثلا داخل سایت 3432423 رو جستجو میکنه به این پیج بره siteman.com/3432423.php حالا این میتوانه هر عددی باشه جلوش یه .php بزاره پشتشم ادرس سایت من رو چون من داخل پوشه سرور ادرس سایتم میخوام این فایل هارو بسازم باتشکر

hoseinsadeghi.ir
پنج شنبه 04 شهریور 1395, 22:29 عصر
واقعا اینحا انجمن برنامه نویسی ایرانه؟یعنی انقدر سخت بود که کسی بلد نبود؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

Unique
پنج شنبه 04 شهریور 1395, 23:39 عصر
اینجا انجمن برنامه نویس هست و ایرانش را نمیفهمم ! توی این مملکت انقدر برنامه نویس خوب هست که شاید اصلا اسم سایت barnamenevis.org را هم نشنیدن.

سوالتون خیلی گنگه ! اگه دنبالین کسی کد براتون بنویسه که سایت را اشتباه اومدین و باید مثلا برین پونیشا یا دنبال برنامه نویس وب بگردین کار را براتون انجام بدن !
اگه راهنمایی نیاز دارین راستش از سوالتون خیلی نمیشه استنباط کرد چی میخواین !؟

میشه فهمید یک فیلد جستجو وجود داره که اگه کاربر فرمش را Submit کنه شما n تا فایل میسازی ؟!؟!؟ من از این جمله بندی چی متوجه بشم !؟ جالبه شاکی هم هستید چرا کسی جواب نمیده !

احتمالا منظور شما این باشه شما یکسری زیر سایت توی یک سایت دارین (مثل وبلاگ ها) حالا میخواین اگه کسی توی سایت شماره 1335646 جستجو کرد همون سایت جتسجو بشه ! یا چنین چیزی. حالا سناریو را کامل و درست بنویسید تا بشه کمکی کرد.

موفق باشین