PDA

View Full Version : چگونگی ساخت فایل Exe پس از اجرا ؟

extacy
شنبه 25 شهریور 1385, 20:31 عصر
سلام من می خواستم ببینم برای ساخت فایل exe پس از اجرای برنامه همانند ساخت Server در تروجان ها باید چگونه عمل کنم ممنون میشم سریع جواب بدید .

Payman62
یک شنبه 26 شهریور 1385, 04:10 صبح
سلام.
شما میخوای فایل exe با تنظیمات شما ساخته بشه یا همین جور فقط یه Exe از پیش نوشته شده ساخته بشه.
اگه تنظیمات نمیخوای اعمال کنی میتونی exe رو ریسورس کنی و هنگام اجرای برنامه اکسترکت کنی رو هارد.
ولی اگه میخوای تنظیمات اعمال کنی بگو تا روش کار رو شرح بدم. کمی مشکله.

Lagon666
یک شنبه 26 شهریور 1385, 11:12 صبح
سلام من می خواستم ببینم برای ساخت فایل exe پس از اجرای برنامه همانند ساخت Server در تروجان ها باید چگونه عمل کنم ممنون میشم سریع جواب بدید .

گفتنش برام یکم سخته. ولی یه فیلم آموزشی برات درست کردم. در ضمن پروژه و هم ضمیمه کردم. می تونی دانلود کنی.

آدرس فیلم (فلش):

http://hamid.byethost10.com/resource/

موفق باشی

extacy
یک شنبه 26 شهریور 1385, 13:05 عصر
دمت گرم اقای lagon666 و از شما هم تشکر می کنم اقای Payman62 .
در ضمن همه linkin park بازا و فقط اهنگ crawling

extacy
یک شنبه 26 شهریور 1385, 13:20 عصر
من اموزش رو دیدم ولی تو این اموزش نحوه ی ساخت فایل exe بود ولی من می خوام با یه سری تنظیمات فایل را exe کنم همانند تروجان ها همان طور که اقا peyman اشاره کردند .

Lagon666
یک شنبه 26 شهریور 1385, 13:23 عصر
این یکی رو هنوز بلد نیستم. اما سعی می کنم تا 12 ساعت دیگه جوابشو بهت بدم.

extacy
یک شنبه 26 شهریور 1385, 13:28 عصر
ممنون می شم اگه این کارو بکنی .

oVERfLOW
یک شنبه 26 شهریور 1385, 13:51 عصر
اگه بخواید فایل Exe بسازید که به این راحتی‌ها نیست باید تقریبا 3 الی 4 سال کار کنید !!
ولی 2 تا راه حل ساده‌تر هست

اول اینکه یه فایل اجرایی آماده داخل بسته‌ی شما باشه و تنظیمات لازم رو به صورت یک فایل جانبی یا توی Resource یا به صورت Overlay در انتهای فایل اجرایی قرار بدید تا به ظاهر فایل‌های متفاوتی داشته باشید

و راه دوم اینه که یه کامپایلر یا اسمبلر کم حجم همراه برنامه‌ی شما باشه
مثل fasm یا یه چیز دیگه
بعدش سورس فایل اجرایی شما هم باشه و برای ساخت فایل اجرایی شما تغییرات رو در سورس اعمال کنید و اون رو هر بار به صورت مخفی اسمبل یا کامپایل کنید
بیشتر برنامه‌ها از روش اول استفاده می‌کنن چون خیلی راحت‌تره

درست مثل WinRar و WinZip و NSIS و خیلیای دیگه

Payman62
یک شنبه 26 شهریور 1385, 23:44 عصر
سلام.
oVERfLOW فکر میکنم شما نوشتن کامپایلر رو فرمودید که مشکله. ولی ساختن ادیتور تروجان ها خیلی هم مشکل نیست.

برای ساخت ادیتور و تولید فایل exe شما باید 2 تا پروژه داشته باشی. یکی ادیت سرور و یکی سرور. نمیدونم با ادیتورهای exe کار کردی یا نه. اگه کار کرده باشی حتما دیدی رشته ها رو به راحتی میشه با ادیتور ها تغییر داد. پس شما هم سعی کن رو رشته ها برای اعمال تغییرات کار کنی. در فایل سرور باید برای همه گزینه هایی که در ادیت سرورت داری یه نمونه استرینگ تعریف کنی. حالا یه لیبل یا تکس باکس. مثلا در ادیت سرور گزینه disable taskmanager داری که اگه تیک بخوره تسک منجر غیر فعال میشه. پس تو فایل سرور یه تکس باکس به این اسم تعریف کن و مقدارش رو 1 بده. (میتونی واسه خودت شرط بذاری 0 یعنی گزینه علامت خورده و 1 یعنی علامت نخورده). سرور رو به این صورت بنویس و تموم که شد کامپایل کن. بعد فایل exe سرور رو به صورت ریسورس اضافش کن به ادیت سرور. در ادیت سرور گزینه های مختلفی داری که علامت میخورن و در آخر به روی create server کلیک میکنی تا exe ساخته شه. بعد کلیک به روی create server فایلی که ریسورس کرده بودی رو اکسترکت کن رو هارد. بعد به صورت باینری بازش کن. حالا گزینه های ادیت سرور رو تک تک چک کن. هر کدوم که علامت خورده دنبال تکس باکسش بگرد تو فایل سرور که باینری بازش کردی و مقدارش رو 0 کن. بعدا که سرور اجرا شه مقادیر تکس باس هاش با توجه به تغییرات اعمال شده تغییر کرده و میتونی از رو مقادیرشون بفهمی چه کار هایی باید انجام بدی.
البته این روش خیلی مبتدیانه بود که متوجه بشی. خودت میتونی روش های جالب تر ابداع کنی.

oVERfLOW
سه شنبه 28 شهریور 1385, 14:40 عصر
بله درست می‌گید
این درست کاریه که برای کرک برنامه‌ها انجام می‌شه

این روش فرق زیادی با نوشتن توی Resource نداره ولی Resource روش انجام علمی این کاره

بابای

mehdi1357
سه شنبه 18 مهر 1385, 12:52 عصر
با سلام خدمت دوستان
اگر می شود در مورد resource و کاربرد آن و کلا گزینه های درون جعبه add in manager توضیح دهید
متشکرم