PDA

View Full Version : سوال در مورد دادن سطح دسترسی برای آپلود

c#_web
یک شنبه 26 شهریور 1385, 00:46 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من در قسمتهای مختلف وب جستجو کردم. د رمورد آپلود کردن خطایی به من میدهد ناشی از access denied .با جستجوهای مختلف در این سایت و بر اساس نوع خطایی که میدهد متوجه شدم که به آن پوشه دسترسی برای نوشتن ندارم ولی آیا چگونه میتوانم این دسترسی را اعمال کنم؟
لطفاً مرا راهنمایی کنید . ممنون میشوم.

afsar
یک شنبه 26 شهریور 1385, 06:31 صبح
احتمالا شما پوشه رو خودتون دستی ایجاد کردید. برای همین مجوز ندارید.
من برای این کار اومدم و پوشه رو با کد نویسی ایجاد کردم. مشکلم حل شد.

pegasos
یک شنبه 26 شهریور 1385, 08:18 صبح
با درود.
احتمالا شما به USER ASPNET دسترسی Write در فولدر مورد نظر را نداده اید.
با دیدن تصویر زیر گمونم بتوانی این کار را به راحتی انجام بدی.

به امید موفقیت.

nazaninam
یک شنبه 26 شهریور 1385, 09:06 صبح
مشکل شما در لوکال هست یا روی هاست؟ اگر روی وب آپلود کردید وارد کنترل پنل بشید و مجوز های دسترسی رو تعین کنید اگر هم کنترل پنل ندارید با مدیریت هاست تماس بگیرید

titbasoft
یک شنبه 26 شهریور 1385, 10:32 صبح
و مجوز های دسترسی رو تعین کنید اگر در هاست از هاستینگ کنترلر استفاده می کنید، در قسمت ACL Manager در کنترل پنل.

c#_web
یک شنبه 26 شهریور 1385, 19:35 عصر
با تشکر از همه دوستان.
1)من پوشه را دستی ساختم لطفاً به من بگویید چگونه میتوانم آنرا با کد بنویسم؟
2)چگونه میتوانم به فرمی دسترسی پیدا کنم که بهuser aspnet دسترسی write بدهم؟
3)مشکل من در لوکال هاست است.واصلاً نمیدانم چگونه و در کجا باید به پوشه ها دسترسی داد؟
4)من acl manager در کنترل پنل ندارم؟

saeid taheri
جمعه 31 شهریور 1385, 11:08 صبح
با تشکر از همه دوستان.
1)من پوشه را دستی ساختم لطفاً به من بگویید چگونه میتوانم آنرا با کد بنویسم؟
2)چگونه میتوانم به فرمی دسترسی پیدا کنم که بهuser aspnet دسترسی write بدهم؟
3)مشکل من در لوکال هاست است.واصلاً نمیدانم چگونه و در کجا باید به پوشه ها دسترسی داد؟
4)من acl manager در کنترل پنل ندارم؟

منم با این مشکل روبرو هستم اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید

nazaninam
جمعه 31 شهریور 1385, 18:10 عصر
http://www.cisco.com/en/US/products/sw/cscowork/ps402/prod_installation_guide09186a008007fb89.html
http://help.sap.com/saphelp_nw04s/helpdata/en/5b/96e779b3e711d5993800508b6b8b11/content.htm

c#_web
شنبه 01 مهر 1385, 16:36 عصر
از جوابتان متشکرم . ولی من برنامه ام را در لوکال دارم اجرا میکنم که win xp دارد.وفقط روی یک کامپیوتر است که برنامه وب من در IIS اجرا میشود.لطفاً مرا راهنمایی کنید چگونه به پوشه مورد نظرم دسترسی دهم تا بتواند توسط input file پوشه موردنظر را در آن پوشه ذخیره کند؟

M-Gheibi
یک شنبه 02 مهر 1385, 18:09 عصر
ACL Manager در همه نرم افزار های مدیریت وب سایت ها - کنترل پانل ها - با این عنوان مشخص نمیشه، ولی عموماً بخشی برای تعیین دسترسی ها دارند (اگر هم نداشته باشند باید با مسئول سرور تماس بگیرید تا به صورت ریموت دسترسی مورد نظر شما رو ست کنه).
اگر هم فقط مشکل در لوکال دارید فکر کنم این لینک (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=110703&postcount=1) کمکتون کنه.

c#_web
پنج شنبه 06 مهر 1385, 11:48 صبح
از راهنماییهای شما دوستان عزیز متشکرم.
طبق لینکی که برای من فرستادید عمل کردم ولی ویندوز من xp است.وقتی در کنترل پنل رفته ودر folderoption/view رفتم تیکی که فرموده بودید رابرداشتم.
اما اصلا برگه Security را به بخش Properties فایلها و پوشه ها اضافه نکرد. و همان چهار برگه معمولی که قبلاً موجود بود هنوز هست.برگه های general,sharing ,websharing , customize موجودند و اصلاً برگه security وجود ندارد.
خواهشاً مرا راهنمایی کنید.

c#_web
جمعه 07 مهر 1385, 16:07 عصر
خواهشاً اگر کسی میداند مراراهنمایی کند.
من در برنامه ام میخواهم یک browse داشته باشمتا شخص فایلیرا از کامپیوترش پیدا کرده و در سرور در جایی ذخیره کند .با توجه به راهنمایی دوستان از استفاده کردم ولی موقع ذخیره کردن خطای access denied میدهد.که بازهم طبق راهنمایی دوستان خواستم به آن سطح دسترسی بدهم ولی اصلاً برگه یا تب security به پنجره property از پوشه هایم اضافه نمیشود چه کنم؟؟؟؟
لطفاً مرا راهنمایی کنید.
:گریه: :گریه: :متفکر: