PDA

View Full Version : سوال: کامپوننتی مشابه عملکرد نرم افزار های میکس فیلم (تایم لاین)

hamedjim
سه شنبه 02 شهریور 1395, 10:08 صبح
سلام به همه.
برای انجام یک برنامه نیاز دارم تا از یک تایم‌لاین مشابه نرم افزارهای میکس فیلم (مثل عکس زیر) استفاده کنم. البته به جای فیلم و موزیک و عکس، اطلاعات دیگه ای رو روی این تایم لاین قرار میدم.
لطفا اگه کامپوننتی رو می شناسین که این قابلیت رو به من بده، معرفی کنید.
ممنون.

142132

ابوالفضل عباسی
شنبه 06 شهریور 1395, 10:54 صبح
سلام
بنظرم باید خودتون تولید بکنی.خودم هم نیاز به timeline داشتم،کلی سختی کشیدم تا یه چیزی مثل primare ساختم.
با استفاده از frame,trackbar,panel .چیز قشنگی نشد.ولی خوبه و جواب کار من رو داده.
اگر بتونی خودت یکی بسازی خیلی،راحت تر میتونی مانور بدی.

hamedjim
شنبه 06 شهریور 1395, 11:23 صبح
ممنون از جواب.

TMS چیزی به اسم تایم لاین داره. اما مبناش ساعت و تاریخ هست. و من نیازم دارم مقدار تایم لاین از صفر تا عدد مورد نظرم باشه.
در واقع من چیزی شبیه scheduler می خوام. ولی نباید معیارش تاریخ و زمان باشه.
کاری که من باید انجام بدم مشابه عملکرد نمودار گانت (Gantt) هست اما در مقیاس خودم ( و نه تاریخ و زمان). چیزی شبیه شکل زیر:

142208

در نهایت اگر کامپوننتی پیدا نشه، مجبورم خودم دست به کار بشم. استفاده از ScrollBox و Panel و TrackBar با همه سختی هاش تازه اول کار میشه. چون باید قابلیت zooming داشته باشه. امکان حذف و اضافه اجزا و تغییر طولشون وجود داشته باشه، ردیف ها باید در زمان اجرا قابل اضافه شدن باشند و ....

khorsandreza
شنبه 06 شهریور 1395, 17:25 عصر
نرم افزار نمایش فیلم VLC اکتیو ایکس تایم لاین داره من قبلا دیده بودم این نرم افزار سورس دلفی هم داره یه نیگاهی بکن
من سورس ان را دارم نیاز داشتی ندا بده براتون اپ بکنم

hamedjim
یک شنبه 07 شهریور 1395, 08:14 صبح
نرم افزار نمایش فیلم VLC اکتیو ایکس تایم لاین داره من قبلا دیده بودم این نرم افزار سورس دلفی هم داره یه نیگاهی بکن

:تشویق::تشویق::تشویق:

سورس ان را دارم نیاز داشتی ندا بده براتون اپ بکنم
ممنون میشم سورسش رو آپ کنید

khorsandreza
شنبه 13 شهریور 1395, 23:30 عصر
ممنون میشم سورسش رو آپ کنید[/QUOTE]