PDA

View Full Version : سوال: مشکل در باز شدن وب سایت های ناخواسته به صورت تصادفی در زمان اجرا

Kia_MLS
سه شنبه 02 شهریور 1395, 16:37 عصر
با سلام خدمت همه دوستان
مشکلی که دارم اینه که برنامه بعد از Publish به صورت کاملا تصادفی در زمانی که روی فرم (مهم نیست کجا) کلیک میکنم اقدام به باز کردن یک وب سایت دیگری به صورت Popup میکنه!

در برنامه از ابزارهای Client-Side مثل Bootstrap و AngularJS استفاده کردم. البته از کتابخانه های Javascript دیگری نیز استفاده کردم که همگی معتبر و Open source هستند.

جالب اینجاست که در زمان Develop و در محیط Visual Studio که برنامه رو Run و تست میکنم به هیچ وجه این مشکل وجود نداره و بعد از Publish این مشکل بوجود میاد.

چطور این مشکل رو برطرف کنم؟

malloc
سه شنبه 02 شهریور 1395, 22:42 عصر
آدرس سایت رو بده .....

مطمعنا توی صفحت یه اسکریپتی وجود داره که این کار رو میکنه

Kia_MLS
چهارشنبه 03 شهریور 1395, 13:01 عصر
اگر مشکل از اسکریپت است، چرا در زمان Develop صفحات popup باز نمیشوند؟!
آدرس سایت: http://ntpco.zabanafza.com/
username: admin
password: 1

مشکل بعد از لاگین به برنامه و در صفحات داخلی بوجود میاد و با صفحه لاگین هیچ مشکلی نداریم.
بعد از لاگین در برخی مواقع وقتی رو صفحه کلیک میکنیم (مهم نیست کجا) صفحات تبلیغاتی Popup باز میکنه.

mortezagt
چهارشنبه 03 شهریور 1395, 16:31 عصر
از اسکریپتهای اماده اگر استفاده کرده باشی معمولا برای خودشون صفحات تبلیغاتی درش بکار بردن
توی کدهای جاوا یه نگاهی بنداز و ببین ادرس سایتی توشون نوشته شده یا نه

Kia_MLS
چهارشنبه 03 شهریور 1395, 18:01 عصر
از اسکریپتهای اماده اگر استفاده کرده باشی معمولا برای خودشون صفحات تبلیغاتی درش بکار بردن
توی کدهای جاوا یه نگاهی بنداز و ببین ادرس سایتی توشون نوشته شده یا نه

تمامی کتابخانه های جاوا اسکریپتی که استفاده کردم معروف هستند مانند AngularJS, BootStrap و یا JQuery
همچنین این کتابخانه ها از GitHub دانلود شده اند.

به همین دلیل بعید میدونم این کتابخانه ها Malware باشند. با این حال آدرس وب سایت رو در پست قبلی به همراه Username & Password قرار دادم.

همچنین یک بار دیگر خدمت دوستان یادآور میشوم که این مشکل بعد از Publish برنامه بوجود میاد و قبل از اون در محیط تست (اجرای برنامه با Visual Studio) مشکلی وجود ندارد.

amir_T_2008
چهارشنبه 03 شهریور 1395, 18:36 عصر
دوست عزیز من هر کاری کردم این اتفاقی که میگید نشد