PDA

View Full Version : بچه ها چنین برنامه ای میشه نوشت ؟

pure_love
دوشنبه 08 شهریور 1395, 13:54 عصر
بچه ها من مغازه تحقیقاتی دارم!وقتی مشتری میاد بهش فیش میدم مثلا فیش شماره 5 بعد یه پوشه میساز بنام 5 تحقیقش میریزم داخلش ، وقتی میاد فیشش تحویل میده پوشه 5 باز میکنم تحقیقش میدمش.(امیدوارم واضح گفته باشم چی میخام اگه سوالی بود بگید جواب بدید.) حالا میخام اگه بشه برنامه ای بنویسم که تو برنامه تو قسمت مثلا شماره فیش بزنم شماره 5 بعد خودش یهو مستقیم پوشه 5 مثلا در درایو D برام باز کنه! چنین برنامه ای میشه نوشت ؟ اگه میشه چجوریه لطفا راهنمایی کنید. تشکر

mrsp1988
دوشنبه 08 شهریور 1395, 14:00 عصر
سلام آره میشه نوشت

pure_love
دوشنبه 08 شهریور 1395, 14:14 عصر
سلام آره میشه نوشت

خب دوست عزیز چجوری اینو بنویسم میشه راهنمایی کنید؟

Mahmoud Zaad
دوشنبه 08 شهریور 1395, 14:47 عصر
سلام
خیلی ساده است شما کجای کار مشکل دارید؟
شما یه فرم می خواید که سفارش رو توش وارد و ثبت میکنید و یه شماره به شما میده که شما هم اونو چاپ می کنید میدید به مشتری. یه فرم جستجو هم می خواید که مثلاً بر اساس شماره فیش جستجو کنه و پوشه رو نمایش بده. یه فرم هم برای لیست مشتری ها.

pure_love
دوشنبه 08 شهریور 1395, 16:30 عصر
سلام
خیلی ساده است شما کجای کار مشکل دارید؟
شما یه فرم می خواید که سفارش رو توش وارد و ثبت میکنید و یه شماره به شما میده که شما هم اونو چاپ می کنید میدید به مشتری. یه فرم جستجو هم می خواید که مثلاً بر اساس شماره فیش جستجو کنه و پوشه رو نمایش بده. یه فرم هم برای لیست مشتری ها.
ببین دوست عزیز ثبت و ویرایش و همه این ها تو دیتابیس مشکلی ندارم.
فقط میخام کدی بنویسم که پوشه تو سیستمم باز کنه!مثلا بزنم فیش شماره 5 بره تو درایو پوشه ای که اسمش شماره 5 هست باز کنه !این چجوریه ؟ چه کدیه؟

daniyaltjm
دوشنبه 08 شهریور 1395, 16:52 عصر
ببین دوست عزیز ثبت و ویرایش و همه این ها تو دیتابیس مشکلی ندارم.
فقط میخام کدی بنویسم که پوشه تو سیستمم باز کنه!مثلا بزنم فیش شماره 5 بره تو درایو پوشه ای که اسمش شماره 5 هست باز کنه !این چجوریه ؟ چه کدیه؟

System.Diagnostics.Process.Start("explorer.exe", path);