PDA

View Full Version : خروجی گرفتن از گزارش ، شبیه به فیش حقوق

استیو جابز 110
سه شنبه 09 شهریور 1395, 03:20 صبح
با سلام خدمت اساتید گرامی . در فایل پیوست دو جدول پرداخت و کسورات وجود داره . ایا راهی هست که بشه در نهایت گزارشی تنظیم کرد که خروجی مانند ، گزارش نمونه که در فایل قرار دادم داشته باشه . استفاده از sub report هم خیلی جالب نشد . و اگر جداول پرداخت و کسورات یکی باشه به دلیل اینکه هر عملیات پرداخت و یا کسر در یک ردیف انجام میشه ، هنگام خروجی گرفتن در گزارش نظم مناسبی ندارد ،یا به عبارتی ستون پرداخت و کسر یکی میشه و در زیر هم قرار میگره در صورتی که طبق نمونه باید در کنار هم باشه .

mazemi2
پنج شنبه 11 شهریور 1395, 07:13 صبح
اگر از دو تا ساب ریپورت استفاده کنید بهتره.
در فایل ضمیمه برای کد پرسنلی 2 اینکار انجام شده.

استیو جابز 110
پنج شنبه 11 شهریور 1395, 08:57 صبح
با سلام خدمت اساتید گرامی . در فایل پیوست دو جدول پرداخت و کسورات وجود داره . ایا راهی هست که بشه در نهایت گزارشی تنظیم کرد که خروجی مانند ، گزارش نمونه که در فایل قرار دادم داشته باشه . استفاده از sub report هم خیلی جالب نشد . و اگر جداول پرداخت و کسورات یکی باشه به دلیل اینکه هر عملیات پرداخت و یا کسر در یک ردیف انجام میشه ، هنگام خروجی گرفتن در گزارش نظم مناسبی ندارد ،یا به عبارتی ستون پرداخت و کسر یکی میشه و در زیر هم قرار میگره در صورتی که طبق نمونه باید در کنار هم باشه .

سلام وقت شما بخیر . من بیشتر دنبال راهی هستم که اگر ممکن بشه با کد نویسی و یا دستورات SQL ، دنبال ایجاد subreport نباشیم . که در بالا هم به اون اشاره کردم . اما ظاهرات SQL هم در گزارش ها جواب نمیده ، و فعلا چاره ای جز subreport نیست . به هرحال متشکرم