PDA

View Full Version : مشکل در ورژن کامپوننت Telerik

daniyaltjm
سه شنبه 09 شهریور 1395, 19:35 عصر
سلام دوستان من قبلا از ورژن 2015 تلریک استفاده میکردم و پروژه ها رو با اون مینوشتم. ولــــی امروز پس از پاک کردن نسخه 2015 و نصب 2016 دیگه پروژه هام خطا میدن و اجرا نمیشن لطفا راهنمایی کنید آیا باید دوباره 2015 رو نصب کنم؟ یا راهی هست؟ !!!:افسرده:

ژیار رحیمی
سه شنبه 09 شهریور 1395, 22:40 عصر
dll های Refrence شده رو خذف کن و مجدد dll های با ورژن بالاترو به پروژه اضافه کن.ممکنه در در ورژن جدید قابلیت جدیدی به بعضی از کنترل های Telerik اضافه شده باشه که با ورژن های قبلی همخوانی نداشته باشه. پس بخشی از کدهایی که ممکنه بعد از بروزرسانی به ورژن جدید تر باعث تولید خطا شده در این جا قرار بده تا راهنمایی لازم انجام گیرد

davidrobert
سه شنبه 09 شهریور 1395, 23:11 عصر
سلام دوستان من قبلا از ورژن 2015 تلریک استفاده میکردم و پروژه ها رو با اون مینوشتم. ولــــی امروز پس از پاک کردن نسخه 2015 و نصب 2016 دیگه پروژه هام خطا میدن و اجرا نمیشن لطفا راهنمایی کنید آیا باید دوباره 2015 رو نصب کنم؟ یا راهی هست؟ !!!:افسرده:

سلام و خسته نباشید .
ایرادی که مبنید الان در تلریک در DevExpress هم میباشد که اگر شما بیا با نسخه قدیمی برنامه خودتان رو بسازید و برنامه تون رو به روز کنید . مشکلاتی از قبل از کار افتادن ابزار ها و خطا در برنامه میشود که باید از پایه درست کنید و نکته دوم که خیلی مهم هستش سرعت برنامه به وسیله تلریک شدیدا افت میکنه و سرعت برنامه پایین می آورد. بخاطر همین مشکل به روز رسانی کامپوننت ، کامپوننت های کمی رو خودم رها کردم و میسازم یا سورس های مورد نظر گیر میارم و خودم تبدیل به DLL میکنم و به برنامه اضافه و کار خودم رو راحت و سرعت برنامه رو بیشتر و کارکرد رو راحت میکنم.
در این سورس من dll های مخصوص به خودم قرار دادم خواستید دانلود و کارتان راحتر شود. و توسعه که به شما دارم دور کامپوننت های زیبا سازی رو خط بکشید که خرابکاری زیاد داره و درد سر هم زیاد دارد.

daniyaltjm
چهارشنبه 10 شهریور 1395, 11:27 صبح
dll های Refrence شده رو خذف کن و مجدد dll های با ورژن بالاترو به پروژه اضافه کن.ممکنه در در ورژن جدید قابلیت جدیدی به بعضی از کنترل های Telerik اضافه شده باشه که با ورژن های قبلی همخوانی نداشته باشه. پس بخشی از کدهایی که ممکنه بعد از بروزرسانی به ورژن جدید تر باعث تولید خطا شده در این جا قرار بده تا راهنمایی لازم انجام گیرد

انجام دادم ولی درست نشد مجبور شدم ورژن قبلی هم در کنار جدید نصب کنم! بعد اون بخشی که میگید ممکنه خطا بده توی فایل Designer هست؟ چون توی این فایل 40 تا 50 تا ارور میداد که خیلی ناجور بود !!

ژیار رحیمی
چهارشنبه 10 شهریور 1395, 14:03 عصر
درسته خطای اصلی در فایل designer هست بسته به ورژن کنترل ها باید یکی دو خط از تعریف کنترل در فایل designer اصلاح یا حذف شود تا با ورژن جدید همخوانی داشته باشد.

silver189
چهارشنبه 10 شهریور 1395, 16:24 عصر
مطابق تصویر زیر عمل کنید و کامپوننت خودتون رو آپگرید کنید
142288

daniyaltjm
چهارشنبه 10 شهریور 1395, 20:01 عصر
مطابق تصویر زیر عمل کنید و کامپوننت خودتون رو آپگرید کنید
142288

سلام تست کردین و بدون مشکل کامپوننت ها آپدیت میشن؟

silver189
پنج شنبه 11 شهریور 1395, 10:01 صبح
بله بدون دردسر تمام ورژنهای تلریک رو نشون میده و هر کدوم رو انتخاب کنید ، پروژه اتون با اون ورژن آپدیت میشه

mostafapro
شنبه 23 اردیبهشت 1396, 08:23 صبح
دوستان سلام.من نياز دارم scheduler رو فارسي كنم و تاريخ شمسي رو توش نمايش بدم ولي نميدونم چطوري ميشه اين كار رو انجام داد.كسي ميتونه راهنماييم كنه؟

ژیار رحیمی
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396, 16:41 عصر
دوستان سلام.من نياز دارم scheduler رو فارسي كنم و تاريخ شمسي رو توش نمايش بدم ولي نميدونم چطوري ميشه اين كار رو انجام داد.كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
http://docs.telerik.com/devtools/winforms/scheduler/localization/translating-strings