PDA

View Full Version : آیا می شه اینطوری لینک ایجاد کرد؟

hhoura2006
سه شنبه 28 شهریور 1385, 15:36 عصر
سلام مجدد.
بچه ها من این دیتا بیس رو طراحی کردم ( که البته تو چند از قسمت مهمش شما کمکم کردید).
حالا به یه مشکل بر خوردم... یعنی یه سوال دارم.. .

و اما سوالم... کسی می دونه که آیا می شه یه این کارو کرد یا نه... آیا من میشه یه جوری لینک ایجاد کرد که وقتی در main form تو کمبو باکس زیر گروه یه زیر گروه رو انتخاب می کنم یه تصویر مربوط به اون زیر گروه که تو power point به عنوان اسلاید طراحی شده نمایش پیدا کنه یا نه؟

یه دنیا ممنون

انگوران
سه شنبه 28 شهریور 1385, 16:02 عصر
یه فیلد از نوع ole در جدول زیر گروه ایجاد کرده و تصویر مربوطه را وارد این جدول کن ( راست کلیک سپس insert object ) . بعدش روی فرم و از قسمت toolbox یک کنترل bound object frame رو فرم قرار بده و اونو به کمبوی مربوط به زیرگروه بوند کن ( کنترل سورسش رو برابر با نام کمبو قرار بده ) . امیدوارم منظورتون همین باشه .

hhoura2006
سه شنبه 28 شهریور 1385, 17:44 عصر
جناب انگوران.
مثل اینکه هنوز یه کمی از مشکل پا براست.
البته قضیه کمی پیچیده است. ببینید... هر زیر گروه که من تعریف کردم حداقل یک اسلاید تو این فایل پاور پوینت داره. گاهاً تعداد بیش تر از یکی هم میشه.
حالا اگر تو یادداشت اول من مشکلمو بخونید به اصل قضیه بیشتر پی می برید. ای کاش میشد بین پاور پوینت و اکسس یه جوری ارتباط برقرار کرد.
من تازه کارم.
لطفاً یه جوری راهنماییم کنین. مخصوصاً اینکه بعضی زیر گجروهها چند تا تصویر دارن منو بد جوری به درد سر انداخته

انگوران
چهارشنبه 29 شهریور 1385, 11:34 صبح
یک یا چند تا فیلد از نوع hyperlink تو زیر گروه اضافه کن و اسلایدها رو به زیر گروه مربوطه لینک کن .
البته می تونی یه جدول جداگانه براش درست کنی و با جدول زیر گروه اونو ارتباط بدی