PDA

View Full Version : مشکل در ایجاد API22 به قبل در اندروید استدیو

sajaaaaad
یک شنبه 14 شهریور 1395, 17:30 عصر
با سلام خدمت استادان عزیز
.
من یک مشکل دارم که توی تاپیک دیگه مطرح کردم و یکی گفت تاپیک جدید بزن شاید باقی هم بتونن کمک کنن.
.

من توی اندروید استدیوم اگر پروژه ای با اندروید 5.1 لیلیپاپ اجرا کنم راحت اجرا میشه و میتونم باهاش کار کنم و توی جنیموشن هم خیلی راحت اجرا میشه بدون هیچ مشکلی. ولی چرا با ورژن های دیگه نمیتونم برنامه طراحی کنم.!

.
مثلا با اندروید 4.2 که پروژه ایجاد میکنم ارور میده
این ارور
142399

خیلی سایتا نوشته کدهای اون بخش رو تغییر بده و مثلا بذار v7:+ اون 23 رو حذف کن و خیلی روش های دیگه که من به هیچ نتیجه ای نرسیدم. یک نفر بیاد اینو دقیق توضیح بده. یا اینکه لینک میذارن فلان چیزو به برنامه اضافه کن.
بعد میبینی اصلا همچین گزینه هایی که گفته وجود نداره.
.
من تازه دارم کار میکنم و اگر میشه با جزئیات راهنمایی کنین.
باتشکر

sajaaaaad
یک شنبه 14 شهریور 1395, 19:07 عصر
کسی نمیتونه راهنمایی کنه.!؟ یکجا خوندم نوشته بود appcompat رو نصب کنید.! باید چجوری نصبش کنم.!؟ کسی نمیتونه راهنمایی کنه.!؟!؟
خیلی لازم دارم.

sajaaaaad
دوشنبه 15 شهریور 1395, 08:18 صبح
مشکل از sdk بود. من یک sdk دارم حدود 40 گیگه و خیلی کامله. ولی خب همچین مشکلی داشتم که درست کار نمیکرد. از سایت http://android-studio.ir/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88/
انتهای سایت بخش های مختلف sdk رو برای دانلود گذاشته که من دانلودشون کردم و مشابه توضیحات همین سایت از حالت فشرده خارجشون کردم و پوشه sdk جدید رو با یکی قبلی خودم ادغام کردم. یعنی باهم ترکیبشون کردم و مشکلم حل شد.