PDA

View Full Version : سوال: ارسال متن به word

RahmanAmiriSh
چهارشنبه 24 شهریور 1395, 16:25 عصر
سلام دوستان عزيز ،

من همين اولش بگم ك حسابي گشتم اما اوني ك ميخاستم رو نتونستم پيداكنم. لطفا اگ كسي از دوستان تايپك ، سايت ، كتاب و خلاصه هرمنبعي بلده آدرس بده ،

دوستان گلم من مشغول نوشتن يك برنامه اتوماسيون اداري هستم ،
حالا مشكل اينجاست كه من ميخام برخي موارد يك نامه يا گزارش كار ها رو مثلا از يك Tedit به ورد بفرستم ، مشكل فرستادن ندارم ، مشكلة اينجاست كه اين متن رو بايد به يك جاي خاص توي ورد بفرستم ، گره كارم اينجاست ،

دوستان خواهش ميكنم راهنمايي كنيد پروژه م به مشكل خورده

ariobarzan
شنبه 27 شهریور 1395, 17:52 عصر
سلام
اون جای خاص را با یه کلمه خاص (منحصر بفرد) و ترجیحا انگلیسی مشخص کن
بعد یافتن اون کلمه توی فایل ورد
بعد هم جایگزینی اون کلمه با متنی که خواستی:لبخند:

h_mohamadi
یک شنبه 28 شهریور 1395, 09:54 صبح
دوستان من هم این مشکل را دارم در صورت راهنمایی بفرمائید

golbafan
یک شنبه 28 شهریور 1395, 10:41 صبح
سلام دوستان عزيز ،

من همين اولش بگم ك حسابي گشتم اما اوني ك ميخاستم رو نتونستم پيداكنم. لطفا اگ كسي از دوستان تايپك ، سايت ، كتاب و خلاصه هرمنبعي بلده آدرس بده ،

دوستان گلم من مشغول نوشتن يك برنامه اتوماسيون اداري هستم ،
حالا مشكل اينجاست كه من ميخام برخي موارد يك نامه يا گزارش كار ها رو مثلا از يك Tedit به ورد بفرستم ، مشكل فرستادن ندارم ، مشكلة اينجاست كه اين متن رو بايد به يك جاي خاص توي ورد بفرستم ، گره كارم اينجاست ،

دوستان خواهش ميكنم راهنمايي كنيد پروژه م به مشكل خورده

اگر اون جای خاص مربوط به شماره نامه / تاریخ / امضا و غیره باشه باید از روش replace استفاده کنی و اگر در سربرگ و پابرگ باشه باید به این نکته هم توجه کنی که جستجو در اون قسمت ها انجام بشه

h_mohamadi
دوشنبه 29 شهریور 1395, 11:20 صبح
اگر اون جای خاص مربوط به شماره نامه / تاریخ / امضا و غیره باشه باید از روش replace استفاده کنی و اگر در سربرگ و پابرگ باشه باید به این نکته هم توجه کنی که جستجو در اون قسمت ها انجام بشه

امکانش هست یک نمونه کد قرار بدهید
ممنونم

mr.sirwan
دوشنبه 05 مهر 1395, 18:28 عصر
امکانش هست یک نمونه کد قرار بدهید
ممنونم

سلام، اینجارو یه نگاه بندازین http://barnamenevis.org/showthread.php?529339-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%B1%D9%87%D 8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D 9%81%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF

hadisalahi2
پنج شنبه 08 مهر 1395, 23:05 عصر
اینی که شما داری عزیزم مربوط به c# هستش و اینجا تالار دلفیه
اتفاقا منم دنبال همچین چیزی میگردم
در حال تحقیق هستم و یک مقاله هم گرفتم ، اگه به نتیجه رسیدم خبرش رو میدم
اگه شما هم زودتر به نتیجه رسیدی بزار تا بقیه هم استفاده کنن