PDA

View Full Version : نمایش گریدویو با انتخاب گزینه ای از دیتالیست

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 10:09 صبح
با سلام یک صفحه می خواستم ایجاد کنم که یک دیتالیست در صفحه هست و در این دیتالیست با کلیک روی هر یک از ماه های سال یک گرید ویو ظاهر شود سپس فقط پذیرش های آن ماه را نشان بدهد چطور این کار را بکنم خودم یک label خارج از datalist گذاشتم و خواستم id پذیرش به آن نسبت بدم ولی دقیق کدش را نمی دانستم چطوری بنویسم لطف می کنید راهنمایی کنید؟

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 10:10 صبح
مطابق شکلی که گذاشتم می خواهم کارم انجام شود ممنون می شوم کسی کمکم کند؟

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 16:44 عصر
:افسرده::افسرده::افسرده:

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 17:23 عصر
با سلام
یک صفحه می خواهم ایجاد کنم مانند شکل در بالای صفحه یک دیتالیست قرار دادم که ماه ها را نشان می دهد با کلیک مثلا روی ماه فروردین یک گرید ویو ظاهر شود و فقط پذیرش های ماه فروردین نشان دهد من برای این کار یک label در خارج از دیتالیست و گریدویو قرار دادم و می خواستم id پذیرش بریزم داخل label و سپس در SqlDataSource مربوط به گرید فیلتر با نسبت دادن به کنترل label گریدفقط ماه انتخاب شده را نمایش دهدو لی کدی که قرارهid پذیرش به آن نسبت داده شود نمی دانم چطوری باید بنویسم؟ لطف می کنید راهنمایی کنیدکدش چه طوری بنویسم 142649 142650

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 17:25 عصر
این کد که در بالا قرار دادم خودم نوشتم ولی جواب نمی دهد لطف می کنید کمکم کنید؟

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 17:27 عصر
:ناراحت::افسرده:

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 17:32 عصر
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم:ناراحت::ناراحت::ناراح ::ناراحت::ناراحت::ناراحت::نا احت::ناراحت::افسرده::افسرده: :افسرده::افسرده::افسرده::افس ده::افسرده::افسرده::افسرده:: فسرده:

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 18:34 عصر
دوستان من برای کد نویسی هام این روش راهم امتحان کردم ابتدا خصوصیت datakeyfield=aid ولی چرا خطا دارد؟از .DataKeys خطا می گیرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

protected void DataList1_ItemCommand(object source, DataListCommandEventArgs e)
{
Label3.Text= DataList1.DataKeys(e.Item.ItemIndex);

}

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 18:57 عصر
کسی یعنی نمی تواند پاسخ سوالم بده جای تعجب داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!:ناراحت::متفکر::افسرده:

maralahmady
شنبه 27 شهریور 1395, 22:02 عصر
دوستان ممنون از این همه پاسخ گویی!!! خودم کد به این شکل تغییر دادم درست شد گذاشتم شاید به درد کسی بخورد:لبخندساده:
protected void DataList1_ItemCommand(object source, DataListCommandEventArgs e)
{
GridView1.Visible = true;
int aid;
DataList1.SelectedIndex = e.Item.ItemIndex;
aid=(int)DataList1.DataKeys[e.Item.ItemIndex];
DataList1.DataBind();
Label3.Text=aid.ToString();
}