PDA

View Full Version : پورت نرم افزار

Mr A.B.K
یک شنبه 28 شهریور 1395, 14:33 عصر
سلام
کسی میدونه که چجوری میشه یه برنامه ی سیستمی رو از یه گوشی به یه گوشی دیگه پورت کرد؟
مثلا کیبورد یه گوشی htc رو بگیریم، به جای اموجی های خودش، اموجی های یه گوشی سامسونگ رو بزاریم روش و بعد اینکه این کارا رو انجام دادیم، حالا اون کیبورد رو که ساختیم رو مثلا تو یه گوشی سونی اجرا کنیم، یا در کل از اینجور دستکاری ها روی برنامه های سیستمی گوشی ها
شنیدم که برای اینکار میگن باید برنامه نویسی اندروید بلد باشیم، این حرف درسته یا نه؟ اگه درسته که آیا همه ی برنامه نویسی اندروید رو از اول باس یاد بگیریم یا یه سری چیزای خاصشو باس یاد بگیریم؟ اگه یه سری چیزای خاصشه، چه جاهاییشه؟ و یا اگر هم نیاز به یادگیری برنامه نویسی نیست اصن، نرم افزاری هست که راحت بتونه این کار رو انجام بده؟ اگه هست، چه نرم افزاری؟

godofphp
یک شنبه 28 شهریور 1395, 17:39 عصر
دوست گرامی
قبل از اینکه بیایید یه انجمن ثبت نام کنید و تاپیک بزنید حداقل به قوانینی که در هنگام ثبت نام تیک میزنید احترام بگذارید
یکی از قوانین اینه که ابتدا جستجو کنید
راحت میتونید با یه سرچ گوگل ساده به جواب سوال خودتون برسید حالا که سوالتون زیاد حرفه ای و به برنامه نویسی هم مربوط نمیشه
جواب سوالتون : برای ساخت کیبورد اندروید ، بله باید برنامه نویسی اندروید رو در سطح حرفه ای بلد باشید

Mr A.B.K
یک شنبه 28 شهریور 1395, 19:49 عصر
ببخشید من اصن احساس میکنم شما سوال بنده رو کلا متوجه نشدین، این که یه نفر بخواد کیبورد اندروید بسازه با این که یه نفر بخواد کیبورد رو از یه گوشی دیگه به گوشی خودش پورت کنه 2 تا بحث جداست، اینی که شما میگی ساخت کیبور خب درست، برنامه نویسی اندروید بلد باشی کیبورد که خوبه، کل سیستم عامل رو از اول تا آخر به سبکی که دوس داری میتونی بسازی و فلش کنی رو گوشیت، اما خب، این کار کلا خیلی زمان بر هست و من اصن دنبال ساخت سیستم عامل و اینجور چیزا نیستم، میخوام همون سیستم عامل مخصوص گوشیمو بگیرم، بعد به جای 4 تا برنامش 4 تا برنامه از 4 تا گوشی مختلف بگیرم و عوضشون کنم، ینی همون سیستم عامل گوشی خودم، منتها پوسته ی مثلا سامسونگ، کیبورد htc، اموجی های هواوی و همین طور تا آخر مثلا برنامه هاشو تعویض کنم، سرچ کردم، خیلی هم سرچ کردم، همون به قول شما سرچ ساده رو انجام دادم، ولی مطلب بدرد بخوری راجع به پورت پیدا نکردم، یه جا دیدم که نوشته یه نرم افزار هست که برنامه رو میدی بهش، گوشیتم میگی، برنامه رو پورت میکنه واست، اما کل نت رو زیر و رو کردم پیداش نکردم، واسه همین اومدم سوال کنم :|

tux-world
سه شنبه 30 شهریور 1395, 09:16 صبح
دوست عزیز من!! هر سخت افزاری رو شما میبینید. سامسونگ - سونی و یا هوآی. همشون اندرویدهاشون متفاوت هستن یعنی از نظر پشتیبانی، متناسب با سخت افزارهای خودشون طراحی شدن و روی بقیه کار نمیکنن. اگه نصب کنی رام رو گوشی رو باید بندازی سطل آشغال چون دیگه به درد نمیخوره. هر شرکت متناسب با سخت افزار گوشی خودش اندروید متفاوتی بیرون داده شما نمیتونید این کار رو بکنید. یه تیر خلاص و تمام. ;)