PDA

View Full Version : ساخت apk اندروید در برنامه ( مانند کتابساز ها)

reza4000
جمعه 02 مهر 1395, 13:22 عصر
سلام دوستان من محیط اندروید استودیو و زبون جاوا هستم چجوری میتونم یه کاری کنم که توی برنامه ای که ساختم و خروجی گرفتم مثلا اگر کاربر روی یک دکمه کلیک کرد یک apk اندروید دیگه ساخته بشه؟؟
مثل کتابساز های اندروید که یک apk دیگه خروجی میدن.

sabapp
یک شنبه 11 مهر 1395, 07:35 صبح
کسی راهی بلد نیست؟

من یک کم سوال را ساده تر میکنم
فرض کنید من یک برنامه دارم. میخواهم بعد که این برنامه را روی گوشی کاربر نصب کردم داخل این برنامه یک متن یا عکس را که در ریسورس وجود دارد را خود کاربر ویرایش کنه و یک فایل apk جدید از خودش خروجی بگیره که عکس ویرایش شده را داشته باشه. چیزی شبیه به کاری که دیکامپایلرها انجام میدهند و میتوانند یک برنامه را ویرایش کنند و خروجی جدید بدهند را برنامه با خودش انجام بدهد

tux-world
یک شنبه 11 مهر 1395, 23:41 عصر
این چیزی که شما میخایید فقط روی هر بستری به غیر خود اندروید قابل انجام هستش

sabapp
دوشنبه 12 مهر 1395, 12:35 عصر
این چیزی که شما میخایید فقط روی هر بستری به غیر خود اندروید قابل انجام هستش
تحقیق من هم تقریبا به این نتیجه رسیده اما اپلیکیشن هایی هستند که الان این کار را میکنند. برنامه اپچه (https://cafebazaar.ir/app/ir.bitsart.appche/?l=fa)الان توی بازار دقیقا برنامه تولید میکنه.
همچنین برنامه هایی هستند که میتوانند ریسورس یک برنامه دیگر را توی گوشی تغییر بدهند و apk جدید خروجی بدهند. پس روی بستر اندروید هم قاعدتا امکان پذیر باید باشه

tux-world
دوشنبه 12 مهر 1395, 20:48 عصر
اونها تولید نمیکنن. ابزاری دارن که تغییر میدن. باید بررسی کنم بیشتر ولی به احتمال زیاد مطمئن هستم نمیتونن تولید کنن

sabapp
سه شنبه 13 مهر 1395, 09:25 صبح
اونها تولید نمیکنن. ابزاری دارن که تغییر میدن. باید بررسی کنم بیشتر ولی به احتمال زیاد مطمئن هستم نمیتونن تولید کنن

سوال من هم دقیقا همین بود

فرض کنید من یک برنامه دارم. میخواهم بعد که این برنامه را روی گوشی کاربر نصب کردم داخل این برنامه یک متن یا عکس را که در ریسورس وجود دارد را خود کاربر ویرایش کنه و یک فایل apk جدید از خودش خروجی بگیره که عکس ویرایش شده را داشته باشه. چیزی شبیه به کاری که دیکامپایلرها انجام میدهند و میتوانند یک برنامه را ویرایش کنند و خروجی جدید بدهند را برنامه با خودش انجام بدهد