PDA

View Full Version : پروژه ساخت بازار برای ویندوز با c# + سورس

windowsyar
جمعه 02 مهر 1395, 14:50 عصر
متاسفانه به علت همکاری نکردن اعضای تیم این پروژه انجام نشد.

ronix3
جمعه 02 مهر 1395, 17:41 عصر
سلام دوست عزیز اول باید بگم شما تاپیکی با همین مضمون ایجاد کرده بودید و نیاز به تاپیک جدید نبود
و درمورد فروشگاه نرم افزاری باید چند نفر اعلام آمادگی کنند و یک تیم تشکیل بدنند انجام این کار ها از راه دور کار مشکلیه

windowsyar
جمعه 02 مهر 1395, 19:45 عصر
سلام دوست عزیز اول باید بگم شما تاپیکی با همین مضمون ایجاد کرده بودید و نیاز به تاپیک جدید نبود
و درمورد فروشگاه نرم افزاری باید چند نفر اعلام آمادگی کنند و یک تیم تشکیل بدنند انجام این کار ها از راه دور کار مشکلیه

در اون تاپیک خطالب به مسئولین سایت برنامه نویس بود که از اون ها خواستم با نام خودشون یک همچین نرم افزاری رو بسازن
ولی تاپیکم به قسمت نظرات منتقل شد و مطمئن شدم دیگر هیچکسی به آنجا نمی رود
برای همین تصمیم گرفتم یک گروه تشکیل دهیم و در همین جا این برنامه را بسازیم
بسیاری از برنامه ها در همین سایت برنامه نویس به صورت تیمی ساخته شدند و به رایگان در اختیار بقیه قرار گرفتند
مانند برنامه بیوگرافی بازیگران که بسیار هم پرطرفدار شد و هر کسی گوشه از آن را انجام داد
فکر می کنم اگر یک مدیر حرفه ای این پروژه را در دست بگیرد
و بقیه افراد مثل من سرتاپا گوش باشیم و کمکش کنیم پروژه به خوبی انجام شود
بازهم ممنون از توجهتون

juza66
جمعه 02 مهر 1395, 19:48 عصر
سلام

این ایده قدیمیه چندبار من و دوستانم (البته اون موقع زیاد سی شارپ نمیدونستیم) سعی کردیم استارتش رو بزنیم ، مشکل هاست و ترافیک بالا بعلاوه هزینه نگهداری سایت بود، الان که خودم رو بیشتر در زمینه سی شارپ حرفه ای میدونم و ساخت Cms رو هم بلدم، فقط میمونه هزینه هاست.. اگر کسی هزینه هاست رو سالانه پرداخت کنه تا وقتی سایت به سود دهی برسه من اماده همکاری هستم. البته با اجازه اساتید و دوستان حرفه ای...

windowsyar
جمعه 02 مهر 1395, 19:59 عصر
سلام

این ایده قدیمیه چندبار من و دوستانم (البته اون موقع زیاد سی شارپ نمیدونستیم) سعی کردیم استارتش رو بزنیم ، مشکل هاست و ترافیک بالا بعلاوه هزینه نگهداری سایت بود، الان که خودم رو بیشتر در زمینه سی شارپ حرفه ای میدونم و ساخت Cms رو هم بلدم، فقط میمونه هزینه هاست.. اگر کسی هزینه هاست رو سالانه پرداخت کنه تا وقتی سایت به سود دهی برسه من اماده همکاری هستم. البته با اجازه اساتید و دوستان حرفه ای...
اگر واقعا توانایی اش را دارید انشاالله هزینه هاست مساله ای نیست
یک سوال نمی شود از هاست های رایگان استفاده کرد ؟
با توجه به صحبتی که از ترافیک کردید چه نوع هاستی می خواهید مبلغش را بفرمایید

barnamenevisjavan
جمعه 02 مهر 1395, 21:55 عصر
اگر واقعا توانایی اش را دارید انشاالله هزینه هاست مساله ای نیست
یک سوال نمی شود از هاست های رایگان استفاده کرد ؟
با توجه به صحبتی که از ترافیک کردید چه نوع هاستی می خواهید مبلغش را بفرمایید
قطعا به هاست دانلود و سرور مجازی و این ها نیاز خواهد شد.اگه یچیز عادی باشه سالیانه نزدیک 100 تا 200 خرج داره.
یه پیشنهاد هم بهتون میدم.
مدیر پروژه از سورس کنترل ویژوال استودیو بصورت انلاین استفاده کنه و افراد عضو پروژه بهش کانکت بشن و روی پروژه بصورت تیمی کار کنید.:لبخند:

windowsyar
شنبه 03 مهر 1395, 05:57 صبح
قطعا به هاست دانلود و سرور مجازی و این ها نیاز خواهد شد.اگه یچیز عادی باشه سالیانه نزدیک 100 تا 200 خرج داره.
یه پیشنهاد هم بهتون میدم.
مدیر پروژه از سورس کنترل ویژوال استودیو بصورت انلاین استفاده کنه و افراد عضو پروژه بهش کانکت بشن و روی پروژه بصورت تیمی کار کنید.:لبخند:
ببخشید شما میتوانید در این کار به ما بپیوندید ؟
پول ازتون نمی گیریم :لبخند:

Helpco
شنبه 03 مهر 1395, 10:39 صبح
من آماده همکاری هستم هر چند حرفه ای نیستم اما به اندازه خودم تجربه دارم:لبخند:

hamid_hr
شنبه 03 مهر 1395, 11:09 صبح
منم آماده همکاری هستم.

Masoomeh.H
شنبه 03 مهر 1395, 11:13 صبح
سلام دوستان
منم دوست دارم توی این زمینه کمکی بکنم

windowsyar
شنبه 03 مهر 1395, 15:01 عصر
من آماده همکاری هستم هر چند حرفه ای نیستم اما به اندازه خودم تجربه دارم

منم آماده همکاری هستم.

سلام دوستان
منم دوست دارم توی این زمینه کمکی بکنم
از کلیه برنامه نویسان سپاسگزارم
و منتظر بقیه هم هستم
طی صحبت هایی که با آقای موسوی (juza66 (http://barnamenevis.org/member.php?177324-juza66)) داشتیم
انشاالله بزودی ساخت پروژه را شروع می کنیم
و به دوستان از طریق پیام خصوصی و همچنین در این تاپیک اطلاع می دهبم
باز هم ازتون خیلی ممنونم
دوستان اگر ایده دارید برای اینکه چگونه نرم افزار را به کاربران بشناسانیم حتما بیان کنند.
مثلا بگویند من همکاری می کنم چون کانال های تلگرام زیادی را می شناسم و در آن ها نرم افزار را منتشر می کنم
یا وبلاگ های زیادی در دست من است
یا با صاحبان سایت های بزرگ دانلود آشنا هستم
به این افراد شدیدا نیازمندیم از برنامه نویسی هم مهم تر است

NasimBamdad
شنبه 03 مهر 1395, 21:50 عصر
هرکمکی باشه بنده در خدمتم . البته با مدیریت و زمان بندی و درست حسابی . نه سوال جواب

windowsyar
یک شنبه 04 مهر 1395, 16:32 عصر
این پروژه لغو شد

barnamenevisjavan
یک شنبه 04 مهر 1395, 20:49 عصر
ببخشید شما میتوانید در این کار به ما بپیوندید ؟
پول ازتون نمی گیریم :لبخند:
والا خیلی دوست دارم که عضو پروژه باشم اما فرصت کد نویسی به هیچ وجه ندارم چون مدارس شروع شده و ما هم که معلم:لبخند:! با این بچه ها اصلا فرصت سرخاروندن ندارم.اما در مورد مدیریت پروژه و سورس کنترل و این حرفا شاید بتونم کمکی بکنم چون فک نمیکنم انچنان زمانبر باشه

windowsyar
یک شنبه 04 مهر 1395, 22:26 عصر
والا خیلی دوست دارم که عضو پروژه باشم اما فرصت کد نویسی به هیچ وجه ندارم چون مدارس شروع شده و ما هم که معلم:لبخند:! با این بچه ها اصلا فرصت سرخاروندن ندارم.اما در مورد مدیریت پروژه و سورس کنترل و این حرفا شاید بتونم کمکی بکنم چون فک نمیکنم انچنان زمانبر باشه
به هر حال خوش حال می شیم از حضورتون استفاده کنیم
اگر می توانید در جلسه دوشنه شب ساعت 8 شرکت کنید تا مسئولیت ها مشخص بشود.
و بعد ببینید می توانید همکاری کنید یا نه.

mrali.jalali
دوشنبه 05 مهر 1395, 08:46 صبح
البته دوشنبه 5 مهر می باشد :|

منم اگر بتونم کمکی کنم بدم نمیاد شرکت کنم

کامبیز اسدزاده
جمعه 09 مهر 1395, 14:43 عصر
جالبه صحبتا ها رو دنبال کردم ولی احساس میکنم همه شما همینجوری حرف رو میندازید وسط و از حرفی که میزنید مطمئن نیستید ! یک مساله این وسط هست اونم اینه که کسی که واقعا داره ادعا میکنه بیایید تیم تشکیل بدیم چقدر از خودش مطمئنه ؟ و چقدر جدیه ؟ میدونید که کار تیمی تو مملکت ما تو حوزه نرم افزاری زیاد استقبال نداره ! میدونید که زمان از طلاست :لبخندساده:

البته به این باید اشاره کنید شما میخواهید پروژه بازار همون استور اندروید رو برای ویندوز منتشر کنید یا میخواهید استور خود ویندوز رو بومی سازی کنید؟

من فعلا راجب مواردی که از دستم بر میاد صحبتی نمیکنم فقط میخوام قبلش یکی بیاد توضیح بده ببینیم این پروژه چرا و چطوری میتونه مفید و به صورت در آمد زا واقع بشه ! اگه بتویند یک توضیح منطقی و تضمینی بیارید وسط که در آینده 4 نفر از این پروژه نون در بیاره من هم به نوبه خودم میتونم مواردی رو تضمین کنم که تو خواب هم ندیده اید !

به هر حال... به یه نکته کوچیک هم اشاره کنم این پروژه رو نباید با #C بنوبسید... قضیه این اینطور که فکر میکنید ساده نیست ساختار پیچیده ای داره توضیحات کافی رو زمانی خواهم داد که قبلش توضیحات خوبی در رابطه با مزایای این پروژه ارائه بدید.

منتظر ادامه صحبت ها هستیم :لبخندساده: