PDA

View Full Version : error در باز کردن صفحه با خصوصیات مورد نظر

zahracomputer
چهارشنبه 29 شهریور 1385, 17:06 عصر
سلام و خسته نباشید
من می خواهم با کلیک بر روی یک لینک یک صفحه در اندازه مشخص جدای از صفحه اصلی تولید شود برای این منظور خاصیت target ، hyperlink را –blank قرار دادم .
با دستورات زیر نیز یک صفحه با مشخصات مورد نظر تولید می شود

<script>

Page=window.open("WebForm2.aspx","", 'status=yes,scrollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,l ocation=no ,width=500px,height=500px');
</script>

هنگامی که این دستورات را در صفحه اول قرار می دهم و در filename نام صفحه دوم ،همزمان با لود صفحه اول صفحه دوم نیز باز می شود.
هنگامی که این دستورات را در صفحه دوم قرار می دهم و در filename نام خود صفحه را تعداد زیادی (حدود 50 تا) صفحه دوم در اندازه داده شده و یکی در اندازه عادی باز می شود
راهی برای حل این مشکل؟

Behrouz_Rad
چهارشنبه 29 شهریور 1385, 23:00 عصر
مثل یک تابع بنویسش و فراخونیش کن.

prince-of-persia
پنج شنبه 30 شهریور 1385, 09:19 صبح
اول باید برای آبجکت لینک یا هر آبجکت دیگری که میخواهید با کلیک شدن روی آن یک تابع جاوا اجرا بشه یک id بگذارید(داخل خصوصیات هر آبجکت هست)بعد از اون وارد قسمت HTML صفحه شده و از select box بالای صفحه آبجکت مورد نظر رو انتخاب کنید بعد از اون رویداد رو هم انتخاب کنید و داخل تابعی که خودش براتون می نویسه کد جاوای مورد نظر رو بنویسید.

zahracomputer
پنج شنبه 30 شهریور 1385, 22:49 عصر
سلام و خسته نباشید
جناب Behrouz_Rad من این کدها را بصورت تابع نوشتم . و از آنجاییکه می خواهم هنگام کلیک کردن بر روی hyperlink صفحه موردنظر باز شود در خاصیتonclick مربوط به hyperlink تابع را فراخوانی کردم.
اما هنگامی که hyperlink ها در هنگام لود صفحه و با استفاده از دستورات C# ایجاد می شوند چگونه باید این تابع فراخوانی شود.
با تشکر

zahracomputer
جمعه 31 شهریور 1385, 23:02 عصر
سلام
جواب سوالم را در تایپیک های قبلی یافتم که جناب Behrouz_Rad و دیگر دوستان جواب دادند. اینجا می نویسم شاید بدرد بخوره:
ابتدا در قسمت html تغییر زیرا می دهیم:
body MS_POSITIONING="GridLayout" id="X" runat="server">">
سپس در صفحه aspx.cs کدهای زیر را اضافه می کنیم:
protected System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl X;
و در زیر برنامه page_load
چون من می خواهم با کلیک کردن فعال شود:
X.Attributes.Add("onclick","name_fuction();");
با تشکر