PDA

View Full Version : گفتگو: تکنولوژی های مورد نیاز نرم افزار سی شارپ

kamiloted
پنج شنبه 08 مهر 1395, 15:28 عصر
سلام به همه دوستان برنامه نویس.
بنده یه قرارداد برای ساخت نرم افزار تعاوني اعتبار سازمان نوسازي بسته ام.که از امروز قراره شروع کنم.ودنبال یک یا 2 برنامه نویس حرفه ای سی شارپ هستم برای همکاری.
لطفا برای همکاری رزومه خود را از طریق پیام خصوصی ارسال کنید.ممنونم.

abdullah20
پنج شنبه 08 مهر 1395, 16:49 عصر
سلام
شما کلا اومدید سوال کردید ک کلا چطوری این برنامه را بنویسم و با کل پیاده سازی مشکل دارید و نمیدونم چطور پروژه را برداشتید
در ثانی این سوالاتی که کردید سوالات خیلی ساده ای هستند و هر برنامه نویسی جوابشون را میدونه
تازه بعضی هاشون اصلا الان موقع پرسیدن اونها نیست مثل سوال از چ نرم افزار ستاپ سازی استفاده کنم
به هر حال اگر تاپیک پاک نشد که من یا دوستان دیگه توضیحات کلی خواهند داد

juza66
پنج شنبه 08 مهر 1395, 18:13 عصر
سلام

پیام خصوصی اولا چک شود. دوم چند سوال:

یا برنامه نویس هستید و دارید سربه سرمان میگذارید، یا جسارتا این اطلاعات رو کسی برات گفته و شما اینجا گفتید؟؟؟

به قول دوستمون عبدالله این سوالات ابتدایی واس برنامه نویس حرفه ایه.. نه یک مبتدی

juza66
پنج شنبه 08 مهر 1395, 19:43 عصر
اما جواب سوالاتت بعد کمی:

1. اینتتی فریمورک Ef
2. منظورت رو متوجه نشدم سی شارپ شی گراست
3. فرقی نمکینه، دات نت 3.5 خوبه
4. ستاپ خود ویژوال، من که استفاده نمیکنم یعنی پورتابل کار میکنم
5. اس کیوال سرور، تحت شبکه هم میشه
6. من از استیمول ریپورت رو پیشنهاد میدم
7. سه لایه؟؟؟ خوب همون اینتتی استفاده کنی فکر کنم بسه، حالا اگر پرژوه بزرگتر و حساس بود سه لایه استفاده کن. که بعد بتونی نسخه تحت وب هم ازش دراری
8. جوابش شماره 5
9. بنظرم DevComponet کافی باشه، زیاد کامپونت استفاده نکن در عوض از میتونی خودت کلاس یا یوزر کنترل دلخواهدرو بسازی که برنامه ات هم تویی سیستم قدیمی کند اجرا نشه
10- دیتابیس افلاین و انلاین واس کارت داشته باش در صورت ایراد در شبکه ات یا موارد غیر منتظره در سرورت اطلاعات رو موقت ذخیره کن درون دیتابیس افلاینت در سیستم خود کاربر بعد sync کن...

مواردی واس سرعت بخشیدن سعی کن از کلاس استفاده کنی، از کامپونت و عکس کم و یوزرکنترل بساز واس کارهات.. دیتاگرید خودت، لیست ویو و ...

kamiloted
پنج شنبه 08 مهر 1395, 21:30 عصر
سلام
شما کلا اومدید سوال کردید ک کلا چطوری این برنامه را بنویسم و با کل پیاده سازی مشکل دارید و نمیدونم چطور پروژه را برداشتید
در ثانی این سوالاتی که کردید سوالات خیلی ساده ای هستند و هر برنامه نویسی جوابشون را میدونه
تازه بعضی هاشون اصلا الان موقع پرسیدن اونها نیست مثل سوال از چ نرم افزار ستاپ سازی استفاده کنم
به هر حال اگر تاپیک پاک نشد که من یا دوستان دیگه توضیحات کلی خواهند داد
درست فرمایشات

juza66
پنج شنبه 08 مهر 1395, 22:27 عصر
اقا من یک اشتباه کردم
منظورم از کنار اینتتی میتونی از معماری سه لایه استفاده کنید، این نبود که از هر دو میشه چون من نتونستم ایجاد کنم چنین کاری رو.. فقط جهت به اشتباه نیافتادن دوستان از عرض بنده گفتم بدونن

kamiloted
پنج شنبه 08 مهر 1395, 22:32 عصر
اقا من یک اشتباه کردم
منظورم از کنار اینتتی میتونی از معماری سه لایه استفاده کنید، این نبود که از هر دو میشه چون من نتونستم ایجاد کنم چنین کاری رو.. فقط جهت به اشتباه نیافتادن دوستان از عرض بنده گفتم بدونن

اشکالی نداره ممنونم

juza66
پنج شنبه 08 مهر 1395, 22:38 عصر
خود اینتتی کلاس و کانکشن و مدل و غیره رو واست میسازه ، امینت رو واست رعایت میکنه، کدنویسی رو کوتاه میکنه و دیگه ایجاد لایه واس برنام معنایی ندارد، البته نظر منه نمیدونم نظر اساتید چیه..