PDA

View Full Version : JSON.TXT تبدیل به HTML

Web Matrix Pro
پنج شنبه 08 مهر 1395, 19:02 عصر
سلام
چه جوری میتونم فایل JSON.TXT را تبدیل به HTML کنم

فایل نمونه پیوست می باشد
------------------------
[{"airline":"آسمان","fno":"IRC3771","orig":"شیراز","status":"نشست ","terminal":"6","aircraft":"f100","day":"پنج شنبه","time":"06:20","date":"۸ مهر ۱۳۹۵"},{"airline":"آسمان","fno":"IRC3771","orig":"شیراز","status":"نشست ","terminal":"6","aircraft":"f100","day":"پنج شنبه","time":"06:20","date":"۸ مهر ۱۳۹۵"},{"airline":"آسمان","fno":"IRC3771","orig":"شیراز","status":"نشست ","terminal":"6","aircraft":"f100","day":"پنج

Web Matrix Pro
جمعه 09 مهر 1395, 07:24 صبح
دوستان فقط امروز وقت دارم برای تکمیل پروژه
خواهشا کمک کتید

amirxbest
جمعه 09 مهر 1395, 09:08 صبح
منظورتون از html چی هست.یعنی میخواین مثلا توی جدول بزاری داده ها رو.....یا هدف دیگه دارید؟؟؟

msroid
جمعه 09 مهر 1395, 09:17 صبح
سلام

من درست متوجه منظورتون نشدم اما شما میتونید String رو به کلاس Json تبدیل کنید و اونو parse کنید:

String json = "[{\"airline\":\"زمین\",\"fno\":\"IRC3771\",\"orig\":\"شیراز\",\"status\":\"نشست \",\"terminal\":\"6\",\"aircraft\":\"f100\",\"day\":\"پنج شنبه\",\"time\":\"06:20\",\"date\":\"۸ مهر ۱۳۹۵\"},{\"airline\":\"آسمان\",\"fno\":\"IRC3771\",\"orig\":\"شیراز\",\"status\":\"نشست \",\"terminal\":\"6\",\"aircraft\":\"f100\",\"day\":\"پنج شنبه\",\"time\":\"06:20\",\"date\":\"۸ مهر ۱۳۹۵\"}]";
try {
JSONArray array = new JSONArray(json);
for (int i = 0; i < array.length(); i++) {
JSONObject object = (JSONObject) array.get(i);
Log.i("MS", object.getString("airline"));
}
} catch (JSONException e) {
e.printStackTrace();
}

//خروجی میشه
زمین
آسمان

Web Matrix Pro
جمعه 09 مهر 1395, 10:45 صبح
منظورتون از html چی هست.یعنی میخواین مثلا توی جدول بزاری داده ها رو.....یا هدف دیگه دارید؟؟؟

هدف اصلی کار گرفتن اطلاعات پروازی مهراباد هست

برای این کار از سرویسی استفاده شده و خروجی اطلاعات به صورت text وجود دارد

میخواهم خروجی text تبدیل به مثلا
http://www.ikiafids.ir/ArrLo.htm
فرودگاه امام شود

بعد از این صفحه در سایت خودم استفاده کنم