PDA

View Full Version : سوال: مشکل در برنامه نویسی سی شارپ.عدم نمایش اطلاعات در datagridview

meysam9980
پنج شنبه 08 مهر 1395, 21:27 عصر
سلام دوستان.وقت بخیر
من یه پروژه به زبان سی شارپ نوشتم که بعد از ثبت اطلاعات یک کاربر جدید باید زمان و تاریخ ورود و خروجش رو ثبت کنم.
سوال1:با استفاده از چه دستور و یا کدی میتونم شرط بزارم که یک کاربر با کد ملی خودش در هر تاریخ فقط یک بار اجازه ورود و خروج داره؟؟؟
سوال2:بعد از اینکه اطلاعاتم رو در زمان ورود ثبت کردم همون لحظه یه خروجی ازش گرفتم روی یک دیتا گرید ویو ولی متاسفانه برای یک کاربر فقط یکی زمان و تاریخ رو نشون میده نه تاریخ های متعددی که در روز های مختلف وارد شده
نکته:این اطلاعات کاربر مورد نظرم در بانک اطلاعاتی(sql server 2008 r2) که دارم به درستی ذخیره شده و فقط در زمان نمایش با مشکل روبه رو میشم
مثلا در این اینجا کاربری با نام افشین حسنوند در روز های مختلف و با ساعت های مختلفی وارد شده ولی اینجا فقط یک تاریخ و ساعت رو نشون میده اما در بانک اطلاعاتی به درستی اطلاعات رو نشون میده!!!!!

Mahmoud.Afrad
جمعه 09 مهر 1395, 01:56 صبح
عکس فایده نداره، کدتون رو قرار بدید.

mr_ayma
جمعه 09 مهر 1395, 02:49 صبح
سلام ، در مورد سوال اول خوب شما اخرین تاریخ رجوع و کد ملی کاربر رو تو فیلدهاتون دارین . می تونید به کمک timespan از زمان جاری اخرین باری که کاربر از برنامه خارج شده رو کم کنید و فاصله زمانی رو بدست بیارید . در صورتی که این فاصله زمانی از 24 ساعت کمتر بود اجازه لاگین ندین .

در مورد سوال دوم هم باید کد رو دید

meysam9980
یک شنبه 18 مهر 1395, 07:33 صبح
سلام اگه ممکنه یه آدرس ایمیل بدین تا کل پروژه رو براتون ایمیل کنم بعد خودتون ببینین میتونین کاری بکنین!
مچکرم