PDA

View Full Version : ایده برنامه نویسی سایت بدید

ehsaun_kkt
جمعه 09 مهر 1395, 11:27 صبح
سلام دوستان

یه مقدار وقت آزاد دارم با توجه به اینکه php کار هستم و با فریم ورک لارول و yii کار میکنم و تقریبا اندروید هم بلدم . دنبال یه ایده می گردم ... خوشحال میشم اگه کسی ایده ای داره ، منو راهنمایی کنه

یا حق

ehsaun_kkt
شنبه 10 مهر 1395, 11:15 صبح
66 نفر تاپیک رو دیدن دریغ از یک کلمه راهنمایی! نفری یه کلمه می نوشتید الان اینجا شده بود مرجع ایده های نت!

saeedvir
شنبه 10 مهر 1395, 14:53 عصر
دوست من ، کسی ایده (اقتصادی ) داشتنه باشه سعی می کنه خودش انجام بده و سود کنه.من اگر این مهارت های شما رو داشتم الان خیلی راحت می تونستم پول در بیارم. یکم به اطراف تون بیشتر دقت کنید

rezaramzi
شنبه 10 مهر 1395, 19:33 عصر
بهترین ایده رو می تونید در جشنواره ای استارتاپ ویکند ملاحضه بفرمایید - جشنواره ها پولی هستن ولی می تونید فیلم های کامل اون ها رو از سایت یوتیوب ملاحظه بفرمایید.
با تشکر

ehsaun_kkt
یک شنبه 11 مهر 1395, 01:22 صبح
دوست من ، کسی ایده (اقتصادی ) داشتنه باشه سعی می کنه خودش انجام بده و سود کنه.من اگر این مهارت های شما رو داشتم الان خیلی راحت می تونستم پول در بیارم. یکم به اطراف تون بیشتر دقت کنید

به اطراف نگاه کردم از هر چیزی ده تا بود!

ehsaun_kkt
یک شنبه 11 مهر 1395, 01:27 صبح
بهترین ایده رو می تونید در جشنواره ای استارتاپ ویکند ملاحضه بفرمایید - جشنواره ها پولی هستن ولی می تونید فیلم های کامل اون ها رو از سایت یوتیوب ملاحظه بفرمایید.
با تشکر
دسترسی ندارم بهش! شما اگه فیلمهای استارت آپ ها رو دیدید چه ایده هایی توی بورسند؟