PDA

View Full Version : سوال برای استخدام

Pedram77
چهارشنبه 14 مهر 1395, 16:15 عصر
سلام دوستان
من میخوام توی چندتا شرکت برم مصاحبه. برای طراحی وب PHP,HTML,JS,Jquery,CSS و ... چه سوالای فنی میپرسن؟ من یک PDF دیدم از نمونه سوالات استخدامی C# آیا همچین چیزی برای وب هم هست؟

پیام حیاتی
چهارشنبه 14 مهر 1395, 17:14 عصر
سلام
این نرم افزار رو از گوگل پلی دانلود کنید:

142900

یکی از بهترین اپ های تولید شده برای مصاحبه و تشکیل روزمه می باشد.
سایر اپ ها هم جستجو کنید و ببینید.

ebibombas1988
چهارشنبه 14 مهر 1395, 17:35 عصر
تو رشته مصاحبه زیاد مهم نیست چون به فرض این که از مصاحبه هم رد شدی و از فردا خواستی کار شروع کنی اگه نتونی نیازهای اون برطرف کنی خوب خیلی زود جوابت می کنند .
سوالایی که پرسیده میشه اگه فرد پرسشگر انسان زرنگی باشه سوالایی که فرق بین یک برنامه نویسی عادی و با یه برنامه نویسی حرفه ای مشخص می کنه . مثلا
1.آشنایی با مدل MVC
2.تسلط بر مباحث پیشرفته در شیء گرایی
3.تسلط بر کوکی و session ها
4.اشنایی با design pattern
5.فریم ورک هایی که باهاش کار کردی
6.ایجاد یک مسئله و پرسیدن راه حل آن
7.سوالات مفهومی برای ارزیابی شما از تسلط به مفاهیم
8.سابقه کار و یا نمونه کار (خیلی مهمه)
9.اشنایی با cms های اماده و پلاگین نویسی برای اونها هم خیلی جاها امتیاز محسوب میشه

این مهارتهایی که شما نوشتید برای تسلط پیدا کردن بهشون حداقل یکسال زمان نیاز است . اگه این زمان گذروندید و میتونید اکثر سایتهارو طراحی و برنامه نویسی کنید و در طراحی cms اختصاصی مثل فروشگاه و ... مشکلی ندارید و تسلط خوبی در مباحث پایگاه داده دارید مطمئن باشید که با چند بار مصاحبه کردن شرکتی پیدا میشه که به مهارتهاتون نیاز داشته باشه .:تشویق::تشویق:

در کل مهم تر از سوال اونها مهارت شما حین کار که تعیین کنندست . البته اگه خیلی هم ماهر باشی ممکنه باعث بشه برنامه نویس سابق شرکت که از تو ارشدتر زیر ابتو بزنه تا واسش دردسر نشه و بیکارش کنی .(متاسفانه کم هم نیستند اینجور ادمها )
اینایی که من بهت گفتم تو هیچ کتابی نمیتونی پیدا کنی ولی حواست خیلی به این نکته هایی که گفتم جمع کن:چشمک:

Pedram77
چهارشنبه 14 مهر 1395, 19:37 عصر
تو رشته مصاحبه زیاد مهم نیست چون به فرض این که از مصاحبه هم رد شدی و از فردا خواستی کار شروع کنی اگه نتونی نیازهای اون برطرف کنی خوب خیلی زود جوابت می کنند .
سوالایی که پرسیده میشه اگه فرد پرسشگر انسان زرنگی باشه سوالایی که فرق بین یک برنامه نویسی عادی و با یه برنامه نویسی حرفه ای مشخص می کنه . مثلا
1.آشنایی با مدل MVC
2.تسلط بر مباحث پیشرفته در شیء گرایی
3.تسلط بر کوکی و session ها
4.اشنایی با design pattern
5.فریم ورک هایی که باهاش کار کردی
6.ایجاد یک مسئله و پرسیدن راه حل آن
7.سوالات مفهومی برای ارزیابی شما از تسلط به مفاهیم
8.سابقه کار و یا نمونه کار (خیلی مهمه)
9.اشنایی با cms های اماده و پلاگین نویسی برای اونها هم خیلی جاها امتیاز محسوب میشه

این مهارتهایی که شما نوشتید برای تسلط پیدا کردن بهشون حداقل یکسال زمان نیاز است . اگه این زمان گذروندید و میتونید اکثر سایتهارو طراحی و برنامه نویسی کنید و در طراحی cms اختصاصی مثل فروشگاه و ... مشکلی ندارید و تسلط خوبی در مباحث پایگاه داده دارید مطمئن باشید که با چند بار مصاحبه کردن شرکتی پیدا میشه که به مهارتهاتون نیاز داشته باشه .:تشویق::تشویق:

در کل مهم تر از سوال اونها مهارت شما حین کار که تعیین کنندست . البته اگه خیلی هم ماهر باشی ممکنه باعث بشه برنامه نویس سابق شرکت که از تو ارشدتر زیر ابتو بزنه تا واسش دردسر نشه و بیکارش کنی .(متاسفانه کم هم نیستند اینجور ادمها )
اینایی که من بهت گفتم تو هیچ کتابی نمیتونی پیدا کنی ولی حواست خیلی به این نکته هایی که گفتم جمع کن:چشمک:
خیلی خیلی ممنون