PDA

View Full Version : سوال: قفل سخت افزاری با حافظه

FirstLine
جمعه 16 مهر 1395, 21:20 عصر
با سلام
یه برنامه با C# & .Net 2 و Sqlite دارم که بدرستی بدون نیاز به نصب کارمیکنه. (کل برنامه 2 مگ و اطلاعات همراه و دیتابیسش حدود 100 مگابایت است)
بدلایل خاص لازمه که چند نسخه از این برنامه به چند نفر تحویل داده بشود و هر کدام جداگانه این برنامه را اجرا کرده و اطلاعات بروز شده در بانک اطلاعاتی را به ما برگردانند
چون هر نسخه در زمانهای مختلف توسط اشخاص مختلف استفاده میشود این اطلاعات نباید قابل کپی برداری و دسترسی باشد (البته همه اطلاعات در داخل sqlite بصورت کد شده ذخیره میگردد)

حالا میخواستم بپرسم که آیا ما قفل سخت افزاری یی داریم که بتوانیم برنامه و دیتابیس آن را روی قفل قرار بدهیم و از روی آن قابل استفاده و اجرا باشد؟

با تشکر

Nima NT
جمعه 23 مهر 1395, 17:12 عصر
قفل هایی داریم که حافظه داشته باشن ولی نه در حدی که بتونید کل برنامه یا پایگاه داده رو داخل حافظه قرار بدید ؛ این حافظه فقط برای اطلاعات حیاتی کفایت میکنه

ali ahwaz top
شنبه 24 مهر 1395, 00:33 صبح
با سلام
یه برنامه با C#‎ & .Net 2 و Sqlite دارم که بدرستی بدون نیاز به نصب کارمیکنه. (کل برنامه 2 مگ و اطلاعات همراه و دیتابیسش حدود 100 مگابایت است)
بدلایل خاص لازمه که چند نسخه از این برنامه به چند نفر تحویل داده بشود و هر کدام جداگانه این برنامه را اجرا کرده و اطلاعات بروز شده در بانک اطلاعاتی را به ما برگردانند
چون هر نسخه در زمانهای مختلف توسط اشخاص مختلف استفاده میشود این اطلاعات نباید قابل کپی برداری و دسترسی باشد (البته همه اطلاعات در داخل sqlite بصورت کد شده ذخیره میگردد)

حالا میخواستم بپرسم که آیا ما قفل سخت افزاری یی داریم که بتوانیم برنامه و دیتابیس آن را روی قفل قرار بدهیم و از روی آن قابل استفاده و اجرا باشد؟

با تشکر
سلام:
راه حل را بصورت پیام خصوصی برای شما ارسال کردم.موفق باشید.