PDA

View Full Version : مشکل با اجرای دستورات MySqliدر شبیه ساز wamp server

sasanamiri
سه شنبه 20 مهر 1395, 20:46 عصر
سلام به تمامی دوستان گلم در انجمن برنامه نویس
دوستان به تازگی مشکلی عجیب برام پیش اومده که هر چی این در و اون در میزنم نمی تونم بفهمم این مشکل از کجا میاد
حالا مشکل کجاست مشکل اینجاست که من یه پروزه رو php رو با NetBeans نوشتم و با wamp server تست میکردم و هیچ مشکل در ارتباط با دیتابیس mysql نداشتم و خلاصه پروژه رو تموم کردم و کاملا دیباگ شده و آماده به کار روی هاست پروژه رو انتقال دادم رو هاست و هیچ مشکلی هم بوجود نیومد و به خوبی کار میکرد
خوب حالا بعد از مدتی ویندوز سیستمم رو عوض کردم و تمام نرم افزار ها رو از اول نصب کردم و خواستم یه تغییراتی تو پروژه ام ایجاد کنم و پروژه رو از هاست دانلود کردم و روی ومپ سرور نصب کردم و الان با دستورات جدیدی که برای اتصال با دیتابیس و چک کردن اون مینویسم مشکل دارم و در برخی از قسمت های پروژه ام که کار میکنم با این مشکل مواجعه نمیشم مثل لاگین کردن به پنل و از این دست کار ها ولی در قسمت های از پروژه که قبلا درست کار می کردن مثل ثبت سفارش و این جور کار ها اررور دریافت می کنم جالب اینجاست که همین قسمت ثبت سفارش تو هاست درست کار می کنه ورژن نرم افزار wamp هم 306 هست
حالا میخواستم بدونم آیا دوستان راخ حلی برای این مشکل من دارن؟
و آیا کسی قبلا با همچین مشکل مواجعه شده یا نه؟

با تشکر

sasanamiri
چهارشنبه 21 مهر 1395, 21:11 عصر
دوستان کسی نبود که اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه؟

پیام حیاتی
چهارشنبه 21 مهر 1395, 21:59 عصر
خطا و کدهای مربوطه را قرار بدید اینطوری نمیشه کمکی کرد.

sasanamiri
پنج شنبه 22 مهر 1395, 11:29 صبح
سلام دوست گلم اینم خطا ها

( ! ) Warning: mysqli_real_escape_string() expects parameter 1 to be mysqli, null given in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\database.php on line 40

( ! ) Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\database.php on line 29

( ! ) Warning: mysqli_affected_rows() expects parameter 1 to be mysqli, null given in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\database.php on line 49

( ! ) Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\database.php on line 45

( ! ) Warning: preg_split(): Unknown modifier '/' in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\functions.php on line 38

( ! ) Notice: Undefined offset: -1 in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\jdf.php on line 567

( ! ) Notice: Undefined variable: order in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\functions.php on line 41

( ! ) Notice: Undefined variable: sms_client in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\sms_manager.p hp on line 31

( ! ) Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function SendSimpleSMS2() on null in C:\wamp64\www\apple_id\panel\modules\sms_manager.p hp on line 31

numberone1
پنج شنبه 22 مهر 1395, 14:20 عصر
سلام

همه ارور ها مربوط به mysqli نیست. برنامه شما خطا داره. 5 تا ارور آخر به منطق برنامت ربط داره.
همه این ارور ها یا warning یا notice (به غیر از آخری) شاید روی هاست ارور ها غیر فعاله و شما اینارو نمیبینید ولی اونجا هم هست