PDA

View Full Version : بدست آوردن مدت زمان فایل صوتی یا تصویری

nurani
پنج شنبه 22 مهر 1395, 07:04 صبح
چگونه می توانم مدت زمان یک فایل صوتی و یا تصویری رو در تکست باکس قرار دهم طوری که اگه فایل بیشتر از یک دقیقه بود برحسب دقیقه در تکست باکس نمایش دهد

mrprestige
پنج شنبه 22 مهر 1395, 10:33 صبح
سلام دوست من عزاداری هاتون قبول ؛ دوست من شما میتونی به این روشی که عرض میکنم جلو برید ، در مرحله اول TagLib رو از سایت Nuget دانلود کنید . و سپس در قسمت namespace ها ;using TagLib رو اضافه کنید و داخل کنترل مورد نظرتو به این صورت بنویسید

File Mfile = File.Create(@"آدرس فایل صوتی بهمراه پسوند");

var s = string.Format("{0}Minutes , {1}Secound(s)",Mfile.Properties.Duration.Minutes.ToString(), Mfile.Properties.Duration.Seconds.ToString());
MessageBox.Show(s);

پیروز و موفق باشید .

golestan1
پنج شنبه 22 مهر 1395, 11:28 صبح
سلام دوست من عزاداری هاتون قبول ؛ دوست من شما میتونی به این روشی که عرض میکنم جلو برید ، در مرحله اول TagLib رو از سایت Nuget دانلود کنید . و سپس در قسمت namespace ها ;using TagLib رو اضافه کنید و داخل کنترل مورد نظرتو به این صورت بنویسید

File Mfile = File.Create(@"آدرس فایل صوتی بهمراه پسوند");

var s = string.Format("{0}Minutes , {1}Secound(s)",Mfile.Properties.Duration.Minutes.ToString(), Mfile.Properties.Duration.Seconds.ToString());
MessageBox.Show(s);

پیروز و موفق باشید .

تشکر دوست عزیز
هر کار کردم لینک دانلود رو نتونستم از سایت مربوطه پیدا کنم فقط دو تا لینک نسخه ۱ . ۲.۱ هست که فقط مجدد به همون صفحه هدایت میکنه

mrprestige
پنج شنبه 22 مهر 1395, 11:38 صبح
دوست من اینم لینک مورد نظر (https://www.nuget.org/packages/taglib/) . کافیه دستور مورد نظر رو توی Package Manager Console تایپ کنید دانلود و سپس نصب بشه . اگه بازم لازم به توضیح هست بفرمایید تا عرض کنم .