PDA

View Full Version : نصب بابیلون در شبکه

mahin_n
سه شنبه 27 مهر 1395, 08:59 صبح
با سلام .
دوستان بعد از نصب نرم افزار بابیلون برروی هاست ها توی شبکه ی دومین به اینترنت وصل میشه و بعد از اتصال به اینترنت میشه ازش استفاده کرد. دلیلش رو نمیدونم . راهکاری دارین که بدون اتصال به اینترنت بشه از این نرم افزار استفاده کرد؟

parsblog
چهارشنبه 28 مهر 1395, 10:40 صبح
برای کار تبیلغات با ایمیل نیاز به چند وی پی اس است که مشکلی برای ارسال تبلیغات نداشته باشند سرویس دهنده کسانی که امکان ارائئدارند با من در تماس باشند

cybercoder
جمعه 30 مهر 1395, 17:16 عصر
برای کار تبیلغات با ایمیل نیاز به چند وی پی اس است که مشکلی برای ارسال تبلیغات نداشته باشند سرویس دهنده کسانی که امکان ارائئدارند با من در تماس باشند

الان این تبلیغ حضرتعالی برای خودتون ارتباطش به بابیلون چی بود دقیقا؟

دوستان بعد از نصب نرم افزار بابیلون برروی هاست ها توی شبکه ی دومین به اینترنت وصل میشه و بعد از اتصال به اینترنت میشه ازش استفاده کرد.

تا جایی که ممکنه از بابیلون استفاده نکنید. این نرم افزار در ادارت ایران البته ممنوعه. نسخه Offline داره.

رسول_57
سه شنبه 04 آبان 1395, 08:26 صبح
با سلام

بابیلون به نظر من هم برنامه خیلی خوبیه ولی نمی دانم چرا در ادارات دستور اداری داده اند که استفاده نشود و من هم مجبور شدم از تمامی کامپیوتر ها آن را حذف کنم . نمی دانم آن طور که دوستان می گویند سهامدارانش یهودی هستند و ممکن است برای جاسوسی مورد استفاده قرار گیرد. الله اعلم !