PDA

View Full Version : سوال: ایجاد Backup با نام های مختلف به صورت خودکار در سی شارپ

BILALPC
پنج شنبه 29 مهر 1395, 12:14 عصر
سلام برای همه
من پشتیبان برای پایگاه داده ایجاد شده به صورت خودکار
هر 30 دقیقه اما من می خواهم آن را ایجاد کنید اگر نسخه پشتیبان تهیه نام مانند: بلال
پس از 30 دقیقه پشتیبان گیری ایجاد شده با نام های مختلف و bilal1 bilal2 و bilal3 و bilal4

چگونه می توانید آن را خلق کرد؟
اگر شما می توانید لطفا به من کمک

برنامه نویسی سی شارپ با سرور SQL

juza66
پنج شنبه 29 مهر 1395, 13:01 عصر
سلام پشتیبان گیری این شکلی در اس کیوال اشتباهه، شما یک بک اپ بگیر هر 30ّّدقیقه روی همون قبلی ذخیره کن، خود اس کیوال درون فایل پشتیبان ساعت و دقیقه رو برات تفکیک میکنه و وقتی ریستور بخوای انجام بدی لیستی از فایل های پشتیبان گیری شده نمایشت میده و بعد هرکدوم رو خواستی ریستور کن.

BILALPC
پنج شنبه 29 مهر 1395, 13:08 عصر
خوب حق با شما است اما من ایجاد پایگاه داده برای داروخانه من داروخانه نمی رفتن به پایگاه داده به دلیل پایگاه داده قفل شده با نام کاربری و رمز عبور من می خواهم با استفاده از
Visual C sharp
چگونه آن را ایجاد می کنید؟

juza66
پنج شنبه 29 مهر 1395, 13:31 عصر
یک عدد یکجا ذخیره کن بعد موقع پشتیبان گیری اون عدد رو بگیر و اضاف کن به نام پشتیبانت و بعد از پشتبان اون عدد رویکی اضاف کن

یا براساس تاریخ فایل پشتبان بگیر

BILALPC
پنج شنبه 29 مهر 1395, 13:47 عصر
خوب است که خوب است، اما من می خواهم پشتیبان گیری با نام به عنوان مثال: بلال
من بعد از پایگاه داده پشتیبان گیری 30 دقیقه با نام می خواهید: bilal1 بدون بلال کپی و پایگاه داده پشتیبان گیری با نام bilal2 بدون bilal1 کپی و تغییر bilal1 به bilal2 یا غیره ...
چگونه می توانید آن را خلق کرد؟

juza66
پنج شنبه 29 مهر 1395, 13:52 عصر
ایا این جواب شما نبود؟؟؟

ایا در خود اس کیوال میخوای تنظیم کنی که هر 30ّّ دقیقه یک پشتیبان بگیره و بعدش تغییر نامش بده؟؟

و شرمنده یک سوال ایا شما فارسی زبان هستید؟ اخه طرز حرف زدنتون مثه ترجمه گوگل میمونه!!!

NasimBamdad
پنج شنبه 29 مهر 1395, 22:54 عصر
طرف عربه از گوگل ترنسلیت هم استفده میکنه