PDA

View Full Version : سوال: عدم تغییر کیبورد کلاینت ها

hrj1981
شنبه 08 آبان 1395, 14:53 عصر
با درود
دوستان من امروز برنامه رو که کامپیال کردم اتفاق جالبی افتاد که رو سیستم یوزرها تو برنامه نمیشه فارسی تایپ کرد ، همه راهکاری سایت هم توش اعمال کردم اما به هیچ صراطی مستقیم نمیشه

336699
شنبه 08 آبان 1395, 18:11 عصر
با درود
دوستان من امروز برنامه رو که کامپیال کردم اتفاق جالبی افتاد که رو سیستم یوزرها تو برنامه نمیشه فارسی تایپ کرد ، همه راهکاری سایت هم توش اعمال کردم اما به هیچ صراطی مستقیم نمیشه

ما که نفهمیدیم چی شد :متفکر:

میشه بیشتر توضیح بدین

یه سورسی یه کدی یه چیزی

واینکه هدفتون چیه

hamidrezax1
دوشنبه 10 آبان 1395, 20:52 عصر
کدی بنویسید که به هنگام لود برنامه زبان برنامه به فارسی تغییر پیدا کنه همچنیین تو برنامه تون نگاه کنید کدی به اشتباه زبان ویندوز یا فونت ها رو فراخوانی نمیکنه
مثل تکست چنج ها

hrj1981
سه شنبه 11 آبان 1395, 00:17 صبح
با درود
اول از این کد استفاده کردم

Public Enum Labguage
FA_Persian = 0
EN_English = 1
End Enum
Public Sub SetLanguage(ByVal LabgugeName As Labguage)
If Labguage.FA_Persian = LabgugeName Then
InputLanguage.CurrentInputLanguage = InputLanguage.FromCulture(New System.Globalization.CultureInfo("Fa"))
ElseIf Labguage.EN_English = LabgugeName Then
InputLanguage.CurrentInputLanguage = InputLanguage.FromCulture(New System.Globalization.CultureInfo("En"))
End If
End Sub

اما جواب نداد
بعد از این کد استفاده کردم

Public Declare Function LoadKeyboardLayout Lib "user32" Alias "LoadKeyboardLayoutA" (ByVal pwszKLID As String, ByVal flags As Long) As Long 'For languge
Call LoadKeyboardLayout("00000429", 1)
تونستم کیبود رو عوض کنم اما حرف ی رو اشتباه میزنه و فکر کنم تو vb.net اشتباه بخوام از این استفاده کنم

gilsoft
سه شنبه 11 آبان 1395, 07:11 صبح
تونستم کیبود رو عوض کنم اما حرف ی رو اشتباه میزنه و فکر کنم تو vb.net اشتباه بخوام از این استفاده کنم

فایل KBDFA.dll (http://s8.picofile.com/file/8272965434/KBDFA.rar.html) و فونت ٰTahoma.ttf (http://s8.picofile.com/file/8272965442/Tahoma.rar.html) رو دانلود و سپس نصب کن

احتمالا مشکل شما برطرف میشه ...

موفق باشید .....