PDA

View Full Version : نتایج Upload و Datalist

mehdi58
شنبه 01 مهر 1385, 20:22 عصر
سلام
من در فرمم تعدادی File field واسه Upload دارم اما می خوام قبل از Upload قطعی پیش نمایشی از آنچه که کاربر قراره Upload کنه رو نمایش بدم .
من این کار رو با کد زیر انجام دادم اما نمی دونم چه جوری بایست عناوین فایلهام رو توی Datalist نمایش بدم .

Dim objFile as httppostedfile
For i=0 to request.files(i)
If not (objfile is nothing ) then
strFilename= objFile.fileName
---------------------------------'

در این خط می خوام دستوری بنویسم که محتویات strFilename رو داخل Datalist نشون بده !
به نظر شما چیکار باید بکنم ؟
ممنون

SalarSoft
یک شنبه 02 مهر 1385, 06:27 صبح
با استفاده از ArrayList:

dim list as new ArrayList()

list.Add(objFile.fileName)

myDataList.DataSource=list
myDataList.DataBind()

در مورد ارسال فایل به سرور و تایید اون باید بگم بهتره که در اولین در خواست کاربر فایل ها را به سرور ارسال کنید. این فایلها رو به صورت موقت در سرور ذخیره کن و پس از تایید کاربر اونا رو به مسیر دلخواهت انتقال بده.
و نکته مهم در اینجا اینکه در برای اطمینان از پاک شدن همه فایلها موقت (که در هنگام خروج ناگهانی کاربر از صفحه ممکنه پیش بیاد) بهتره در رویداد SessionEnd تمام فایلهای موقت مربوط به اون کاربر رو پاک کنی.

blueface
دوشنبه 03 مهر 1385, 23:57 عصر
در مورد ارسال فایل به سرور و تایید اون باید بگم بهتره که در اولین در خواست کاربر فایل ها را به سرور ارسال کنید. این فایلها رو به صورت موقت در سرور ذخیره کن و پس از تایید کاربر اونا رو به مسیر دلخواهت انتقال بده.
و نکته مهم در اینجا اینکه در برای اطمینان از پاک شدن همه فایلها موقت (که در هنگام خروج ناگهانی کاربر از صفحه ممکنه پیش بیاد) بهتره در رویداد SessionEnd تمام فایلهای موقت مربوط به اون کاربر رو پاک کنی.

ببخشید اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدید و یه مثال بزنید.
با تشکر

mehdi58
جمعه 07 مهر 1385, 16:34 عصر
با استفاده از ArrayList:

dim list as new ArrayList()

list.Add(objFile.fileName)

myDataList.DataSource=list
myDataList.DataBind()

.

متشکر به خاطر پاسخگویی شما
البته من تونستم اطلاعتم را از طریق Datatable و Dataview به Datalist ام Bind کنم .

راستی اگه کاربر فقط پنجره رو ببنده اون وقت چی ؟
یعنی باید با توجه به Timeout این کار رو انجام بدم؟
میشه با کد توضیح بدین .
متشکرم