PDA

View Full Version : سوال: تغییر در پردازش کد html دریافتی در مرورگر

aref_razavi
یک شنبه 09 آبان 1395, 13:50 عصر
سلام و روزتون بخیر
چطور میشه مثلا در chrome اطلاعات html دریافتی رو به نحوه ی دلخواه خودمون پردازش کنیم، یعنی یکی کدنویسی ساده در حد 4 عمل اصلی داشته باشه
منظورم اینه که مثلا چند خط متن رو کاری کنیم پشت سر هم نمایش بده، یا چند تا عدد رو از جاهای مختلف صفحه وب دریافتی برداره و با هم جمع کنه و یک گوشه ی تصویر نمایش بده
آیا این کار بدون ساخت یک extension ممکنه؟ مثلا با مرورگر mantra !!
سپاس

Moien Tajik
یک شنبه 09 آبان 1395, 16:34 عصر
اگر منظورتون رو درست فهمیده باشم شما میخواید شکل یک سایت رو به شکل دلخواه خودتون در بیارید .
برای اینکار میتونید روی قسمت موردنظرتون کلیک راست کنید و inspect elements رو انتخاب کنید تا به سورس اون صفحه دسترسی داشته باشید و اون ها رو تغییر بدید .
دقت کنید چون دارید کد سمته کلاینت رو تغییر میدید ، این تغییرات فقط برای خودتون ثبت میشه و با یکبار رفرش کردن صفحه ، اطلاعات و شکل صفحه به حالت اولیه در میان .
اگر میخواید از چند سایت مختلف اطلاعات مختلف رو داخل صفحه ی شخصی خودتون به شکل دلخواه داشته باشید ، میتونید از RSS اون سایت استفاده کنید و در غیر این صورت میتونید از HtmlAgilityPack استفاده کنید .

aref_razavi
یک شنبه 09 آبان 1395, 18:15 عصر
خیلی ممنون از شما، پاسخ مفصلی بود، بله حقیقتا قصدم تغییر در سمت کلاینت هست
من تو این فاصله از visual studio استفاده کردم، الان تنها مشکلی که دارم اینه که بعضی اعداد داخل صفحه وب به صورت پویا با هر بار کلیک تغییر میکنه، و من آدرس اون قسمت از تگ span رو پیدا کردم و با تابع mid دسترسی پیدا میکنم اما برای نمایش اون عدد پویا جای خالی اون نمایش داده میشه ! احتمالا یک کد جاوا هست !!
باید سوال رو در بخش همین زبان برنامه نویسی مطرح کنم ؟!