PDA

View Full Version : اکسترکت فایل rar

mehdi0020
یک شنبه 16 آبان 1395, 07:21 صبح
سلام لطفا کد اکسترکت کردن فایل rar از دیتابیس aql server 2008 رو برام بنویسید vc C#‎‎2010
من یه فایل تو دیتابیسم ذخیره کردم الان میخوام کارببرام بتونن تو سیستمشون ذخیره کنن اما نه بصورت فشرده zip یا rar بودنش فرقی نمیکنه
برنامم تحت شبکه هستش کسی راهی بلد نیست؟

taze kar 1
یک شنبه 16 آبان 1395, 22:55 عصر
دوست عزیز اگه میخوای دانلود شه که فایل باید آدرس اینترنتی داشته باشه
اگرم شیر کردی بازم باید آدرس داشته باشه
من تاحالا این مشکلو ندیدم چون همه آدرس فایل رو تو بانک ذخیره میکنن نه خوده فایل رو!!

بحثش پیچیده س اما در شبکه یه سری سرویس ها مدیریت منابع اشتراکی رو به عهده دارن چه از طرف گیرنده چه از طرف درخواست کننده
این راهی که شما داری پیش میری در شبکه به بن بست میخوره چون معماری منابع اشتراکی اینجوری نیست که بتونه فایل رو از بانک به سمت درخواست کننده انتقال بده فایل باید بصورت فیزیکی توی یه مسیر باشه اونوقت شما میتونی مسیری که فایل رو که شیر کردی به کلاینت بدی تا اون بتونه فایل رو بگیره

حالا آدرس شو میشه تو بانک ذخیره کرد

mehdi0020
دوشنبه 17 آبان 1395, 14:28 عصر
دوست عزیز اگه میخوای دانلود شه که فایل باید آدرس اینترنتی داشته باشه
اگرم شیر کردی بازم باید آدرس داشته باشه
من تاحالا این مشکلو ندیدم چون همه آدرس فایل رو تو بانک ذخیره میکنن نه خوده فایل رو!!

بحثش پیچیده س اما در شبکه یه سری سرویس ها مدیریت منابع اشتراکی رو به عهده دارن چه از طرف گیرنده چه از طرف درخواست کننده
این راهی که شما داری پیش میری در شبکه به بن بست میخوره چون معماری منابع اشتراکی اینجوری نیست که بتونه فایل رو از بانک به سمت درخواست کننده انتقال بده فایل باید بصورت فیزیکی توی یه مسیر باشه اونوقت شما میتونی مسیری که فایل رو که شیر کردی به کلاینت بدی تا اون بتونه فایل رو بگیره

حالا آدرس شو میشه تو بانک ذخیره کرد
سلام کاربرای من دسترسی به شبکه ندارند برای همین مجبور شدم از این راه برم چون خودم هم بار اول بود این کار میکردم به مشکل خوردم اما مشکلم حل شد و به نتیجه ای که میخواستم رسیدم
ممنون از توجه و نظرت

taze kar 1
دوشنبه 17 آبان 1395, 22:23 عصر
سلام کاربرای من دسترسی به شبکه ندارند برای همین مجبور شدم از این راه برم چون خودم هم بار اول بود این کار میکردم به مشکل خوردم اما مشکلم حل شد و به نتیجه ای که میخواستم رسیدم
ممنون از توجه و نظرت

یعنی از بانک دانلود میکنن فایل رو؟

mehdi0020
سه شنبه 18 آبان 1395, 07:49 صبح
یعنی از بانک دانلود میکنن فایل رو؟

اره فکر میکنم این تنها راهی باشه برای شبکه هایی که دسترسی به اینترنت ندارند الان به این صورت عمل میکنم که ابتدا یه فلدر از تمام فایل هایی که میخواهم تو سیستم کاربرم کپی یا به روز رسانی کنم می سازم بعد اونو zip میکنم و تو دیتابیسم آپلود میکنم سیستم کاربرم که برنامه رو اجرا میکنه با یه الگوریتم متوجه میشه که فایل آپدیت جدید بارگذاری شده اونو دانلود میکنه از فشرده خارج میکنه و فایل ها رو جایگزین فایل های قدیمی میکنه

shahryari
یک شنبه 23 آبان 1395, 21:44 عصر
اره فکر میکنم این تنها راهی باشه برای شبکه هایی که دسترسی به اینترنت ندارند الان به این صورت عمل میکنم که ابتدا یه فلدر از تمام فایل هایی که میخواهم تو سیستم کاربرم کپی یا به روز رسانی کنم می سازم بعد اونو zip میکنم و تو دیتابیسم آپلود میکنم سیستم کاربرم که برنامه رو اجرا میکنه با یه الگوریتم متوجه میشه که فایل آپدیت جدید بارگذاری شده اونو دانلود میکنه از فشرده خارج میکنه و فایل ها رو جایگزین فایل های قدیمی میکنه

با سلام
بهترین روش استفاده از برنامه نویسی سوکت هستش
هم اطلاع از نسخه جدید و هم انتقال فایل آبدیت از سرور به کلاینت ، با سوکت امکان پذیر هستش
https://msdn.microsoft.com/en-us/library/sx0a40c2(v=vs.110).aspx
http://www.codeproject.com/Articles/463947/Working-with-Sockets-in-Csharp