PDA

View Full Version : محاسبه میانگین

fokker
دوشنبه 17 آبان 1395, 16:29 عصر
با سلام

با عرض خسته نباشید خدمت اساتید گرامی . لطفا در صورت امکان به بنده در خصوص سوال مطرح شده یاری فرمائید.
اگر بخواهیم کارهای که در یک روز کاری انجام داده ایم رو ثبت کنیم چطور میشه بصورت اتوماتیک مدت زمان انجام هر کار رو محاسبه کرد و در نهایت چطور میشه که میانگین مدت زمان کار را در دو روز کاری محاسبه کرد

با تشکر

fokker
چهارشنبه 19 آبان 1395, 06:55 صبح
سلام از اساتید بزرگوار کسی نیست که سوال بنده رو جواب بده؟؟؟

fokker
چهارشنبه 19 آبان 1395, 16:20 عصر
عزیزان لطفا یاری بفرمایید

#Elahe#
جمعه 21 آبان 1395, 18:59 عصر
اولا واسه تاریخ دیتاتایپ رو به جای short text از date/time استفاده کنید
دومن واسه استفاده از تاریخ شمسی باید ماژول تاریخ شمسی رو استفاده کنید که با یه سرچ میتونید پیداش کنید
سوما واسه محاسبه اختلاف میتونید یک فیلد اضافه کنید با دیتاتایپ calculated که فکر کنم از آفیس 2013 اضافه شده به اکسس که کارش انجام محاسبات رو داده ها و نمایش نتیجه محاسبات هست که در اینجا میتونید ازش واسه تفریق دو تا تاریخ استفاده کنید

fokker
شنبه 22 آبان 1395, 14:51 عصر
اولا واسه تاریخ دیتاتایپ رو به جای short text از date/time استفاده کنید
دومن واسه استفاده از تاریخ شمسی باید ماژول تاریخ شمسی رو استفاده کنید که با یه سرچ میتونید پیداش کنید
سوما واسه محاسبه اختلاف میتونید یک فیلد اضافه کنید با دیتاتایپ calculated که فکر کنم از آفیس 2013 اضافه شده به اکسس که کارش انجام محاسبات رو داده ها و نمایش نتیجه محاسبات هست که در اینجا میتونید ازش واسه تفریق دو تا تاریخ استفاده کنید

سلام . دیتا تایپ نمونه از همان نوع دیتا/تایتم می باشد فقط اینپوت ماسک آن شورت تایتم انتخاب شده است .
من از اکسس 2007 استفاده می کنم میشه لطفا با 2007 راهنمایی کنید