PDA

View Full Version : رفع خطای کتابخانه های android.support v7 و design.widget در پروژه ایجاد شده !؟

ghasem110deh
پنج شنبه 20 آبان 1395, 22:49 عصر
سلام به همه :-)
دوستان من داشتم از زامارین استفاده میکردم واسه اندروید نویسی ... (تجربه خوبی بود)
تا به مشکل با نصب کتابخانه های android.support v7 و design.widget بر خوردم ، واقعا کلافه ام کرد؛ تصمیم گرفتم بیام سراغ اندروید استودیو (البته چند ماه پیش با اکلیپس هم کم وبیش کار کرده بودم)
حالا همون خطاها توی اولین پروژه اندروید هم هست ... البته میدونم که این خطاها مربوط به نصب این کتابخونه هاست و این حرفا ...
چطوری این خطاها رو میشه بر طرف کرد !؟ اگه این کتابخونه ها نصب نشده پس چرا توی پروژه که تازه ساخته میشه ازشون استفاده شده ؟ و اگر نصب شده علت این خطاها چیه ؟
اندروید استودیو نسخه 2.2.2 هست
و برنامه برای API 11 ایجاد شده

ممنون میشم اگه راهنمایی هاتون کلی گویی نباشه :-)
تشکر ...

ghasem110deh
پنج شنبه 20 آبان 1395, 22:54 عصر
راستی یه نکته دیگه اینکه وقتی اکلیپس کار میکردم واسه استفاده از کاراکترهای فارسی و پشتیبانی از زبان فارسی خیلی دنگ و فنگ داشتم اما با زامارین نیاز به انجام هیچ کار خاصی نبود و بدون هیچ مشکلی از زبان فارسی توی پروژه استفاده میکردم و جالب این بود که خود به خود راست چین هم میشد؛
اندروید استودیو هم مشکلات پشتیبانی از زبان فارسی رو داره یا نه ؟

ghasem110deh
جمعه 21 آبان 1395, 10:52 صبح
اون مشکل رفع شد ...
حالا موقع اجرا (run) تو لود شبیه ساز گیر میکنه !؟

C:\Users\Ghasem\AppData\Local\Android\android-sdk\tools\emulator.exe -netdelay none -netspeed full -avd myNexusemulator: ERROR: x86 emulation currently requires hardware acceleration!
Please ensure Intel HAXM is properly installed and usable.
CPU acceleration status: HAX kernel module is not installed!

ghasem110deh
جمعه 21 آبان 1395, 11:25 صبح
چه خوبه !
خودم سوال میپرسم و خودم جواب میدم :-)

با نصب این مشکل شبیه ساز هم برطرف شد : intelhaxm-android.exe

golbafan
شنبه 22 آبان 1395, 13:05 عصر
چه خوبه !
خودم سوال میپرسم و خودم جواب میدم :-)

با نصب این مشکل شبیه ساز هم برطرف شد : intelhaxm-android.exe

مهندس جان شما کارت درسته
پیشنهاد میکنم قبل از گذاشتن پست نیم ساعت سرچ کنی شاید به جواب رسیدی