PDA

View Full Version : ارسال پیامک با گوشی دو سیم کارته (تعیین سیم کارت پیشفرض)

langargostar
یک شنبه 23 آبان 1395, 16:00 عصر
توسعه دهندگان عزیز . سلام
من کارمند یک شرکت خدمات پس از فروش هستم.
یک اپلیکیشن برای شرکتمون درست کردم که در یک قسمتش باید اطلاعات از نماینده خدماتی توسط پیامک ارسال شود.
این اپ بصورت گسترده در تمام کشور پخش شد. از اونجایی که من این اپ رو روی گوشی های دو سیم کارته تست نکرده بودم ،نمایندگانی که گوشی دوسیم کارت داشتن همگی به مشکل برخوردن.
من جستجوی زیادی کردم اما چیزی مبنی بر اینکه بتوان کدی نوشت تا بتوان قبل از ارسال پیامک سیم کارت مشخصی را انتخاب کرد پیدا نکردم.
در سایتهای خارجی و ایرانی زیاد سرچ کردم اما به نتیجه نرسیدم ظاهرا خیلی ها این رو مشکل دارن.

لطفا اگر اطلاعاتی در این باب دارین راهنمای کنین.البته اگر میشه کدهایی بزارین که قبلا اجرا گرفتین. مرسی

godofphp
یک شنبه 23 آبان 1395, 18:27 عصر
اولا که شما برای کارهای تجاری خودتون بهتره سفارش بدید کارهاتون رو یک برنامه نویس در قبال هزینه انجام بده برنامه نویس ها که نباید از گرسنگی اقازاده هایی مثل شما بمیرن
دوما شما خوب سرچ نکردی یا سرچ رو هم بلد نیستی چون من با اولین سرچ گوگل ده ها مورد دیدم که این مشکل رو داشتند و مشکل هم حل شده
مثلا یکیش
http://stackoverflow.com/questions/14276328/sms-manager-for-dual-sim-phones

langargostar
شنبه 29 آبان 1395, 19:58 عصر
اولا : پسر جون يه نگاه به تاريخ عضويت من در اين انجمن بنداز ...... نه نه نشد ..... قشنگ نگاه کن
به نظر تو اين تاريخ مربوط به يک آدم غير برنامه نويسه؟

دوم : يه نگاهي به خط آخر پست من کن ..... نه نه نشد .... قشنگ نگاه کن
من گفتم کسي که اجرا گرفته، نگفتم برام سرچ کنين . من خودم کاملا به زبان انگليسي مسلط هستم ، نميخواد تو برام سرچ کني.

سوم : يه برنامه نويس مهمترين خصوصيتش حوصلشه. ظاهرا شما برنامه نويس نيستي ،فقط دستت خوب براي پست گذاشتن ميره.

roohola2434
یک شنبه 12 شهریور 1396, 22:18 عصر
برادر منم همین مشکل رو دارم اگه جوابی براش پیدا کردی بزار ما هم استفاده کنیم مرسی

roohola2434
جمعه 31 شهریور 1396, 08:44 صبح
هیشکی بلد نیست؟