PDA

View Full Version : سوال: ایجاد کلاس واسط

reza6990
دوشنبه 24 آبان 1395, 12:27 عصر
سلام و با عرض خسته نباشد من 3 تا جدول در پایگاه داده ارم که با هم ارتباط چند در چند یا meny to meny دارند من میخواهم از این ارتباط در ui سایتم ازش استفاده کنم تحقیق کردم فهمیدم باید کلاس واسط ایجاد کنم

کسی هست که بتونه راجع به این موضوع کلاس واسط کمکم کنه و نحوه دزست کردنشه بگه ؟؟؟

Black_Hammer
دوشنبه 24 آبان 1395, 14:58 عصر
سلام و با عرض خسته نباشد من 3 تا جدول در پایگاه داده ارم که با هم ارتباط چند در چند یا meny to meny دارند من میخواهم از این ارتباط در ui سایتم ازش استفاده کنم تحقیق کردم فهمیدم باید کلاس واسط ایجاد کنم

کسی هست که بتونه راجع به این موضوع کلاس واسط کمکم کنه و نحوه دزست کردنشه بگه ؟؟؟

اگه می خواهید مقادیر اون سه تا table رو از پایگاه داده خودتون توی ویو نمایش بدید نیاز دارید که از یک بخش دیگه ای به نام viewModel استفاده کنید.

توی سلوشن خودتون یک پوشه جدید بسازید و نام اون پوشه رو viewModel قرار بدید . بعد یک کلاس داخل اون به هر نامی که دوست دارید ایجاد کنید و داخل اون کلاس جدید پراپرتی هایی از نوع list ایجاد کنید و بعد اون های را مقدار دهی کنید و با scafolding اون رو به ویو ارسال بفرمایید . حالا در view مودل خودتون رو از نوع کلاسی که در پوشه viewModel ساختید معرفی کنید ... حالا شما به مقادیر اون سه تا تیبل دسترسی دارید.

درواقع این کلاس واسط ( که داخل viewModel هست) یک تکنیک برای ارسال قادیر بیش از یک کلاس به سمت view می باشد .

موفق باشد:چشمک: