PDA

View Full Version : سوال: راه اندازی سایت با php

m.mahaki
سه شنبه 25 آبان 1395, 23:55 عصر
سلام واسه پروژه پایان ترم استاد ساخت یک اپلیکیشن اندروید یا یک صفحه وب با php یا سایر زبان ها... رو ازم خواسته من خودم شدیدا به برنامه نویسی علاقه مندم و با سی شارپ کار کردم و همینطور با جاوا اسکریپت اشنایی دارم. ولی با php کار نکردم! اول اینکه php یا اندروید؟ از نظر بازار کار و درامد توی کدومشون حرفه ای شی بهتره؟(جهت اطلاع) واسه ساختن یه سایت با پی اچ پی چه چیز هایی لازمه؟ (پیش نیاز، ابزار و...) و ایا واسه من که تازه میخوام کار کنم زمان زیادی میبره یانه؟ و اینکه ایده ای مد نظرم نیست واسه راه اندازی سایت اگه میشه راهنمایی کنید ممنونم

ebibombas1988
چهارشنبه 26 آبان 1395, 02:10 صبح
در مورد بازار کار php من جدیدا ت انجمن با اعضا یه گفت و گو راه انداخته بودم اگه تو انجمن سرچ کنی میبینی
واسه راه اندازی سایتم یه قالب دانلود کن و بعد با php و mysql داینامیکش کن

Beginner6
جمعه 28 آبان 1395, 19:57 عصر
در مورد زمان سوال کردید اگه حدثم درست باشه شما برای یادگیری عجله دارید! بهتره از همین الان به فکر زمان نباشید چون نمیشه مثلا یه دوره x روزه برای یادگرفتن php در نظر گرفت، در واقع شما وارد حوضه که شدید باید همیشه به روز باشید و دائما در حال یادگیری!

به نظر شخص بنده اول php رو یاد بگیرید بعد مدتی android رو هم در کنار php کار کنید این دو رو اگه در کنار هم داشته باشید مسلما درامد مناسبی هم میتونید کسب کنید ( البته نا گفته نمونه که برای یک پروژه شما نمی تونید تکی کار کنید باید گروهی کار کنید)

پروژه پایان ترم هم php خوبه منابع فارسی مناسبی داره...

موفق باشید/