PDA

View Full Version : ويژوال بيسيك در ويندوز seven

tdodangeh
دوشنبه 01 آذر 1395, 09:39 صبح
برنامه هاي نوشته شده من توي ويندوز seven32 اجرا نمي شه، خواهش مي كنم اگر كسي مي تونه راهنمايي كنه، كه بدددد گيرم، ممنون

isaac23
دوشنبه 01 آذر 1395, 09:49 صبح
دوست عزیز اینجوری کسی جواب شما رو نمیده بگید اخطار و یا دلیلش چیه مشکل چیه حداقل ؟

چرا نصب نمیشه؟ اخطارش چیه ؟

منظور شما سورس پروژه های که نوشتی یا فایل های که ستاپ ساختی ؟

tdodangeh
دوشنبه 01 آذر 1395, 13:31 عصر
ممنون از پاسختون، پيغام abnormal terminal program مي ده

isaac23
دوشنبه 01 آذر 1395, 15:26 عصر
من بیشتر احساس میکنم خود نرم افزار کامل نصب نشده باشه یه بار تست کن از نو نرم افزار رو نصب کنی و در ضمن

قبل از نصب حتما برنامه بصورت Run As administrator اجرا و نصب کنی بعد از نصب حتما برنامه ویژال بیسک 6 رو هم به صورت run as administrator اجرا کنی و در کنترل پنل قمست User Acconts قسمت Change فکر کنم اخرین گزینه باشه یه درصد هست اون میزان درصد رو هم روی صفر قرار بده یعنی تا اخر بیار پایین ..

این کارای که گفتم درست انجام بدی مشکلی نباید باشه یکبار خود وی بی رو بدون هیچ کاری باز کن یعنی کاری به پروژه های که نوشتی نداشته باش همین جوری باز کن دیدی ایراد نداره درست کار میکنه برو سراغ پروژ ها اونجا دیگه مشکل داشت قضیه چیزی دیگست .

موفق باشی..

tdodangeh
یک شنبه 07 آذر 1395, 06:28 صبح
يكي از مشكلاتي كه داره اينه كه Payam.CommandBars.ocx و Payam.ShortcutBar.ocx كه از همين سايت گرفتم و در برنامه هام ازش استفاده كردم تو ويندوز سون كار نمي كنه!!!! چون برنامه هايي كه اين ocx رو ندارن مي تونن كاركنن، خووووواهش مي كنم راه حلي برام پيدا كنيد ، :گریه::گریه:

isaac23
یک شنبه 07 آذر 1395, 08:00 صبح
خوب این دوتا رو ریجستر کن شاید مشکلت حل بشه.Payam.CommandBars.ocx و Payam.ShortcutBar.ocx

این دوتا فایل رو داخل پوشه ویندوز و پوشه سیستم 32 کپی کن.