PDA

View Full Version : حرفه ای: مشکل در ConnectionString سیستم مقصد

majnun
دوشنبه 01 آذر 1395, 17:27 عصر
سلام دوستان خسته نباشید
من یک دیتابیس در Sql server 2014 ساختم و از کانکشنِ همون sql رویِ سیستم خودم کار میکردم و هیچ مشکلی نداشت (زمانی که اتچ بود رویِ server دیگه)
بعد اومدم دیتابیس را detach کردم و فایلِ دیتابیس و لاگ را باهم گذاشتم تویِ پوشه‌ی debug و کانکشن استرینگ خودم را هم به:

Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\databasename;Database=databasename;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True

تغییر دادم

رویِ سیستمِ مقصد که windows 7 هست هم sql server express 2014 را نصب کردم
ولی هرکاری میکنم برنامه دیتابیس را نمی‌شناسه :-( به نظرتون مشکل از کجاست؟

ضمنِ اینکه sql server express localdb 2014 را هم نصب کردم و از این کانکشن هم استفاده کردم و اتصال برقرار نشد

Data Source=(LocalDB)\MSSQLLocalDB;AttachDbFilename=|Da taDirectory|\databasename.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30

ممنون میشم راهنمایی کنید.

kamiloted
دوشنبه 01 آذر 1395, 19:01 عصر
سلام دوستان خسته نباشید
من یک دیتابیس در Sql server 2014 ساختم و از کانکشنِ همون sql رویِ سیستم خودم کار میکردم و هیچ مشکلی نداشت (زمانی که اتچ بود رویِ server دیگه)
بعد اومدم دیتابیس را detach کردم و فایلِ دیتابیس و لاگ را باهم گذاشتم تویِ پوشه‌ی debug و کانکشن استرینگ خودم را هم به:

Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\databasename;Database=databasename;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True

تغییر دادم

رویِ سیستمِ مقصد که windows 7 هست هم sql server express 2014 را نصب کردم
ولی هرکاری میکنم برنامه دیتابیس را نمی‌شناسه :-( به نظرتون مشکل از کجاست؟

ضمنِ اینکه sql server express localdb 2014 را هم نصب کردم و از این کانکشن هم استفاده کردم و اتصال برقرار نشد

Data Source=(LocalDB)\MSSQLLocalDB;AttachDbFilename=|Da taDirectory|\databasename.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30

ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز خطایی چیزی نمیده؟
تو درایو ویندوز نصب میکنید؟

Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\databasename.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True