PDA

View Full Version : شماره گیری اتوماتیک از درون برنامه

مهران جمشیدی
شنبه 20 اردیبهشت 1382, 13:16 عصر
سلام.
میخواستم با click کردن بر روی یک شماره تلفن بطور اتوماتیک شماره گیری کنم . لطفا راهنمایی بفرمائید .
متشکرم

شنبه 20 اردیبهشت 1382, 17:27 عصر
راهنمای sdk دلفی رو در مورد tapi بخون

SRNOURI
یک شنبه 21 اردیبهشت 1382, 01:39 صبح
آقا میلاد سلام
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید :roll: البته فکر میکنم منظوره دوستمون آقا مهران این باشه که چطوری میشه از داخل یه برنامه (دلفی)دستور شماره گیری به مودم داده بشه البته با پارامتر شماره مورد نظر که باید به مودم فرستاده بشه!!!
البته اگه آقا مهران خودشون بیشتر در مورد مشکلشون توضیح بدن بهتر میشه کمکشون کرد. :wink: :wink: :oops:

مهران جمشیدی
دوشنبه 22 اردیبهشت 1382, 22:56 عصر
دوستان سلام
منظور من این بود که مثلا با کلیک کردن روی یک editbox که حاوی یک شماره تلفن است این شماره تلفن توسط مودم شماره گیری شده و امکان ارتباط voice برقرار شود.
متشکرم - مهران جمشیدی

سه شنبه 23 اردیبهشت 1382, 14:57 عصر
راهنمای sdk توابع لازم برای برقراری ارتباط با مودم رو توضیح داده
یه کامپوننت هم هست که این کارو میکنه
اگه میخاین بگین ترتیب upload رو بدم

مهران جمشیدی
سه شنبه 23 اردیبهشت 1382, 23:11 عصر
میلاد عزیز سلام
ممنون میشم اگر کامپوننت ذکرشده رو برام upload کنید.

sami afkhami
دوشنبه 13 آبان 1387, 21:13 عصر
سلام اکه ممکنه کامپوننت tapi دلفی رو که کمکم میکنه از طریق مودم شماره گیری کنم و سیستم پیغام خوشامدگویی بده رو برام ارسال کنید ازتون نهایت تشکررو دارم

tefos666
دوشنبه 13 آبان 1387, 21:22 عصر
دوست عزیز من برنامش رو براتون با کامپوننت KDTele نوشتم - در مورد این کامپوننت هم که یکی از دوستان اینجا مفصل مقاله ای نوشته تو مقالات سرچ کن

فقط باید کامپوننت رو نصب کنی - آدرس دانلود رو تو همین سایت جستجو کنی گیر میاری

تازه امکانش رو گذاشتم که طرف مقابل اگه کلیدی رو فشرد شما مشاهده کنید - این به درد تلفن های هوشمند میخوره منشی خودکار و .....

کمک خواستی در خدمتیم :لبخند:

sami afkhami
جمعه 17 آبان 1387, 23:16 عصر
ازتون به خاطر برنامه ای که نوشتید ممنونم اما کاش بشه باهاتون تماس داشته باشم آخه ازتون سوال دارم
برای tefos666

دنیای دلفی
جمعه 17 آبان 1387, 23:27 عصر
دوست عزيز اگر كامپوننت KDTELE TOOLS استفاده كنيد داراي يك Help بسيار قوي و مثلهاي كامل مي باشد كه شما هر آنچه در ضمينه تلفن و ارتباطهاي آن نياز داريد را برطرف ميكند .

h_mohamadi
شنبه 18 آبان 1387, 06:23 صبح
از kdtel استفاده کنيد براي اين کار کاملا مناسب است