PDA

View Full Version : حرفه ای: کوئری گرفتن از جداول متصل به هم

sldvhlds
شنبه 13 آذر 1395, 11:45 صبح
سلام دوستان یک دیتابیس اکسس دارم با 3تا جدول که باهم دیگه ارتباط چند به چند دارندطبق عکسی که ضمیمه کردم
حالا تو برنامه دو تا کومبوباکس دارم که آیتمهاشون جدول 1 و 2 هست می خوام وقتی کاربر از کومبو1 و کومبو2 ایتمی رو انتخاب میکنه مقدارمربوطه از جدول 3 توی تکست باکس نشون داده بشه 2تا سوال دارمیک اینکه آیا ارتباط 3تاجدول رو که من از طریق خود اکسس برقرارکردم کفایته یا باید داخل خود برنامه هم کد بخوره 2 چه جوری باید اون کوئری مربوطه رو بنویسم از لطف دوستان متشکرم پیشاپیش

143659

isaac23
شنبه 13 آذر 1395, 15:48 عصر
چرا همه اینا رو توی یک جدول ننوشتی:
من اگه بودم همه اینا رو توی یک جدول می نوشتم .حالا دقیق نمی دونم واسه چه کاریه و واسه چی میخای؟:متفکر:

منظورت از این کار چیه میخای چیکار کنی بگید شاید راه حل بهتری بود.؟

sldvhlds
یک شنبه 14 آذر 1395, 08:01 صبح
سلام وممنون از توجهتون یه برنامه دارم که کاربر باید از دوتا کومبو باکس دوتا شهر مختلف رو انتخاب کنه وبرنامه توی یه تکست باکس فاصله اون دوتا شهر رو اعلام کنه واز مقدار این تکست باکس برای یه سری محاسبات توی برنامه استفاده بشه تنها چیزی که به ذهنم رسید استفاده از یه دیتابیسه اگه راه حل دیگه ای دارید ممنون میشم اعلام بفرمائید

isaac23
یک شنبه 14 آذر 1395, 08:20 صبح
سلام وقت نمیکنم برات کامل رو بنویسم اگه می تونی یه پروژه تمرینی درست کن بذاز تا کداش رو برات تغییر بدم و درستش کنم اینجوری زدوتر جواب میگیری

sldvhlds
یک شنبه 14 آذر 1395, 10:44 صبح
سلام یه پروژه تمرینی براتون فرستادم فقط فایل دیتابیسش همون فایل اکسسی هست که بین جدولهاش خودم تو اکسس ارتباط ایجاد کردم ممنون از توجه ووقتی که میگذارید