PDA

View Full Version : معرفی کتاب

engineer_comp
سه شنبه 04 مهر 1385, 06:48 صبح
سلام به همه دوستان من هیچ چیزی از جاوا بلد نیستم و احتیاج فوری به یادگیری این زبان دارم لطفا یک نفر به من یه کتاب خوب فارسی معرفی کنه
ممنون می شم کمکم کنید.

Aftabgardan-cc
سه شنبه 04 مهر 1385, 10:30 صبح
ــــــلام؛

من کتاب "برنامه نویسی به زبان جاوا" نوشته مهندس عین الله جعفرنژاد، چاپ انتشارات علوم رایانه رو پیشنهاد می‌کنم...

البته فقط برای یادگیری زبانش کتاب مناسبه!
چیزی که من هم از دوستان می‌خوام که راهنمایی کنن، اینه که اصلا زبان جاوا رو به طور کامل باید در چه نرم‌افزاری اجرا کرد!
من دو ترم زبان جاوا داشتم و با نمره خوب هم پاس کردم، اما هنوز نمی‌دونم آیا برای زبان جاوا فقط باید از JBuilder استفاده کرد؟
پس JSDK و اینهمه اصطلاح دیگه توی جاوا چیه که من رو سر در گم کرده؟!!!!!!! :(
اصلا چطور کدهایی که نوشتیم رو به exe تبدیل کنیم؟
و یه سری سئوال از این قبیل ...

به خاطر مشکل بودن و کم طرفدار بودن این زبان، تا به حال هیچ سی‌دی آموزشی کامل برای زبان جاوا یا یه نرم‌افزار مثل JBuilder بیرون نیامده، به همین خاطره که من هنوز نتونستم جواب سئوالاتم رو پیدا کنم :(

ممنون می‌شم در کنار سئوال دوستمون، من رو هم راهنمایی کنید :چشمک:

engineer_comp
پنج شنبه 06 مهر 1385, 11:13 صبح
دوست عزیز از کمکت ممنونم
فکر کنم باید زبان جاوا رو به طور کامل در نرم افزار Visual Stdudio.Net اجرا کنید.

rezaTavak
جمعه 07 مهر 1385, 11:32 صبح
سلام

دوست عزیز اولا شما باید فرق Compiler و IDE را براتون توضیح میدادند. JDK یک کمپایلر و JBuilder یک محیط توسعه است.

ثانیا محیطهای توسعه زیادی وجود دارند که معروف ترین آنها JDevelop,Sun studio,NetBeans,Eclipse, و... است.

در مورد کتاب هم جدیدا چند تایی راجع به UML و JAVA هست. اما مطمئن باشید یک کتاب کمه.

جاوا سخته و کتابخانه های متعددی دارد.

در ضمن پرطرفدار ترین زبان برنامه نویسی دنیا جاوا است.

JikSearch
شنبه 29 مهر 1385, 21:18 عصر
اما مطمئن باشید یک کتاب کمه.
این فرمایشتان کاملاً درسته من توی همه زمینه های IT این موضوع برام ثابت شده
راجع به امکانات IDE ها هم توضیح می دهید مقیسه ای چیزی؟؟؟
با تشکر

extreme
دوشنبه 01 آبان 1385, 11:29 صبح
" راهنمای جامع جاوا " کتاب خیلی کاملی هست. فقط قیمتش زیاده.
از اینجا می تونید تهیه کنید: www.nashreolum.com (http://www.nashreolum.com)

Bahmany
جمعه 13 بهمن 1385, 00:04 صبح
با سلام
شما می توانید با کتاب آموزش گام به گام جاوا شروع کنید. برای نوشتن پروژه جدید می تونید از Notpad.exe استفاده کرده و فایلتون رو با پسوند *.java‌ذخیره و با دستور javac Filename آن را کمپایل و با ستور Java class name نیز در cmd آنرا اجرا کنید

ali_kolahdoozan
جمعه 13 بهمن 1385, 00:06 صبح
سی دی آموزشی هم آمده براش . اصفهان و تهران که هست

sara.babalooiee
سه شنبه 17 بهمن 1385, 13:19 عصر
من خودم با کتاب "اموزش جاوا در 21 روز" شروع کردم .بعد با کتاب اموزش جاوای جعفرنژاد کاملش کردم !!..اما بعد از همه اینا وقتی کتاب deitel &deitel( زبان اصلی )رو دیدم به خودم کفتم کاش زودتر از اینا سراغش میرفتم!

barzan38
دوشنبه 21 اسفند 1385, 14:31 عصر
من دارمش .مال deitel هستش.
ویرایش سال 2004 رو دارم .
آدرس email رو بنویس تا برات بفرستم.
b-hayati

majidhabibi
پنج شنبه 02 فروردین 1386, 21:21 عصر
سلام
barzan38 اگه میتونی برای من هم بفرست
متشکرم
majid7731@yahoo.com

melissa
سه شنبه 07 فروردین 1386, 23:59 عصر
کتاب "راهنمای جامع java" نوشته :"هربرت شیلد " که توسط انتشارات کانون نشر علوم ترجمه و چاپ شده عالیه ، هم آموزشیه و هم مرجع

GeniusNapster
شنبه 11 فروردین 1386, 15:34 عصر
با عرض شرمندگی باید بگم خوندن کتاب فارسی برای یاد گرفتن مباحث کامپیوتری مخصوصا برنامه نویسی مثل افتادن توی لوپِ بینهایت هست و سمه و ضرر داره و من کتاب زر و پیشنهاد میکنم اصل کتاب در انقلاب هست 15 تومان و شاید ارزون شده باشهو EBOOK شو هم دارم اگر خواستین توی یاهو به ای دی R3MOV پیغام بدین
Wrox.Ivor.Hortons.Beginning.Java.2.JDK.5.Edition.e Book-
لينك دانلود :

http://www.4shared.com/file/58453710/7765873a/Ivor_Hortons_Beginning_Java_2__JDK_5_Edition__-_Wrox.html?s=1

majidhabibi
دوشنبه 13 فروردین 1386, 01:10 صبح
ازت ممنون میشم اگه به من یک جوری EBook رو بدی
majid7731@yahoo.com

RMahdavi
دوشنبه 20 فروردین 1386, 11:21 صبح
منم کتاب رالف مورلی . مترجم محمد زاده رو پیشنهاد می کنم برا شروع بد نیست .

برا ebook هم به این سایت یه نیگاهی بکنید

http://www.zipsites.ru/books/edocs/edocs_list.php

hisitech
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 13:46 عصر
سلام بر دوستان عزیز:
barzan38 (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=35465) جان میشه دیتل رو برای من هم بفرستی ممنون میشم ...
اگر دوستان دیگه هم ebook دارن در این مورد لطف میکنن اگر برام بفرستن....:لبخندساده:
hisitech@yahoo.com
:چشمک:

saeed_Z_F
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 18:47 عصر
سلام
باشه چند تا eBook خوب برات می فرستم

rasool_63
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 02:16 صبح
barzan38 جان میشه دیتل رو برای من هم بفرستی ممنون میشم ...
rasool.rm@gmail.com

saeed_Z_F
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 08:21 صبح
سلام
شرمندم دوست عزیز من نتونستم براتون کتابارو بفرستم ...

masoud_valas
سه شنبه 16 مرداد 1386, 17:58 عصر
barzan38 آدرس من هست masoud.spry@gmail.com
اگه بفرستی واقعا ممنون میشم

aliqqq
جمعه 20 مهر 1386, 23:48 عصر
barzan38اگر لطف کنید و دیتل رو برام بفرستین ممنون میشم
online.ir.i@gmail.com

mehdi5106
شنبه 21 مهر 1386, 10:48 صبح
سلام به همه
آقا اگه میشه برای من هم دایتل رو بفرست.
ممنون میشم
m9647113369@yahoo.com

هوشمندی
یک شنبه 22 مهر 1386, 10:54 صبح
با سلام خدمت دوستان
کتاب فوق را در صورت امکان به اینجانب ایمیل بزنید
sh_hooshmandi@yahoo.com
با تشکر

student1363
سه شنبه 08 آبان 1386, 18:45 عصر
سلام
اگه رو یه سایت آپلود می کردید زحمتتون کمتر می شد.در هر صورت دستتون درد نکنه برای من هم دایتل رو بفرستید.
astarinworld@yahoo.com
راستی کسی کتابی برای کار با visual web pack در netbeans داره ؟

ممنون

alfajava
سه شنبه 08 آبان 1386, 23:26 عصر
سلام
خواهش می کنم در صورت امکان این کتاب را برای من نیز بفرستید.
a_farzadmehr@yahoo.com

sayeh2007
شنبه 26 آبان 1386, 14:59 عصر
دوست عزیز با تشکر از مطالب سودمند شما.لطفا اگر توانستید ای کتاب را هم به آدرس من بفرستید.ممنون می شم.
sayeh_f1384@yahoo.com

Mohammad_Mnt
شنبه 26 آبان 1386, 15:42 عصر
@ سایه 2007: اصلا" خط آخر پست megh22 را خوندید؟

sayeh2007
یک شنبه 04 آذر 1386, 23:51 عصر
منظور من کتاب دایتل هست.چون این کتاب رو گیر نیاوردم.گفتم شاید دوستان ebook آن را داشته باشند.

Sociant7
یک شنبه 11 آذر 1386, 16:24 عصر
آقا به منم بدین ! :کف::بوس:
sociant7@gmail.com

dddd_it84
سه شنبه 01 مرداد 1387, 09:42 صبح
سلام
ممکنه کتاب رو برای من هم میل کنید
dddd_20012001@yahoo.com

megh22
پنج شنبه 03 مرداد 1387, 15:35 عصر
دوست عزیز میشه واسه منم این کتابو بفرستی
سپاسگذار میشم
meghdad_site@yahoo.com

bahareh12
شنبه 26 مرداد 1387, 15:16 عصر
با سلام اگر امکان داره برای منهم بفرستید منظورم دایتل میباشد.
bahareh_jafari_195@yahoo.com

saapr110
دوشنبه 06 آبان 1387, 08:25 صبح
در زمينه جاوا كتاب هاي فارسي انگشت شماري در ايران وجود دارد، كه متاسفانه اكثريت آنها از لحاظ بار علمي در حد خوبي قرار ندارند. كتابي را كه مي خواهم معرفي كنم يكي از معدود كتاب هايي است كه بنظر مي آيد نويسندگان آن بر روي كتاب وقت گذاشته باشند. به نظر من اين كتاب منبع مفيدي در زمينه برنامه نويسي شبكه به زبان جاوا مي باشد. يكي ديگر از مزيت هاي اين كتاب پرداختن به مباحث پايه اي مورد نياز، براي برنامه نويسان مبتدي مي باشد. كتاب فوق حاوي 404 صفحه مي باشد. در اين كتاب سيستم آموزش بر مبناي استفاده از نمونه برنامه هاي مفيد و كاربردي متعدد بنا نهاده شده است.

تصوير جلد كتاب برنامه نويسي شبكه در جاوا

http://www.java.tadbirpoya.ir/Books/pic/frontnetworkcover.JPG

بر روي جلد اين كتاب آدرس يك سايت مرجع فارسي زبان نيز به چشم مي خورد كه در آن علاوه بر قرار دادن كد هاي كتاب به صورت يك فايل زيپ شده، مقالات مختلفي در زمينه برنامه نويسي جاوا به همراه نمونه برنامه هاي جاوا قرار دارد.

آدرس سايت مورد نظر www.iranjavaref.ir مي باشد.(سايت مرجع زبان برنامه نويسي جاوا)

از مزاياي ديگر اين كتاب نحوه سفارش آن است. شما مي توانيد كتاب فوق را از طريق تلفن يا سايت اينترنتي كه در لينك فوق معرفي كردم كتاب را سفارش داده و با قيمت پشت جلد درب منزل خود تحويل بگيريد.

saapr110
دوشنبه 06 آبان 1387, 08:27 صبح
در زمينه جاوا كتاب هاي فارسي انگشت شماري در ايران وجود دارد، كه متاسفانه اكثريت آنها از لحاظ بار علمي در حد خوبي قرار ندارند. كتابي را كه مي خواهم معرفي كنم يكي از معدود كتاب هايي است كه بنظر مي آيد نويسندگان آن بر روي كتاب وقت گذاشته باشند. به نظر من اين كتاب منبع مفيدي در زمينه برنامه نويسي شبكه به زبان جاوا مي باشد. يكي ديگر از مزيت هاي اين كتاب پرداختن به مباحث پايه اي مورد نياز، براي برنامه نويسان مبتدي مي باشد. كتاب فوق حاوي 404 صفحه مي باشد. در اين كتاب سيستم آموزش بر مبناي استفاده از نمونه برنامه هاي مفيد و كاربردي متعدد بنا نهاده شده است.

تصوير جلد كتاب برنامه نويسي شبكه در جاوا

http://www.java.tadbirpoya.ir/Books/pic/frontnetworkcover.JPG

بر روي جلد اين كتاب آدرس يك سايت مرجع فارسي زبان نيز به چشم مي خورد كه در آن علاوه بر قرار دادن كد هاي كتاب بهصورت يك فايل زيپ شده، مقالات مختلفي در زمينه برنامه نويسي جاوا به همراه نمونه برنامه هاي جاوا قرار دارد.

آدرس سايت مورد نظر www.iranjavaref.ir مي باشد.(سايت مرجع زبان برنامه نويسي جاوا)

از مزاياي ديگر اين كتاب نحوه سفارش آن است. شما مي توانيد كتاب فوق را از طريق تلفن يا سايت اينترنتي كه در لينك فوق معرفي كردم كتاب را سفارش داده و با قيمت پشت جلد درب منزل خود تحويل بگيريد.

HosseinHDN
شنبه 11 آبان 1387, 00:40 صبح
با سلام .اگه میشه این کتاب رو برام mail کنین یا لینک دانلودشو بزارین ، تا بقیه هم استفاده کنن.ممنون میشم.

HosseinHDN
شنبه 11 آبان 1387, 00:48 صبح
ببخشید اشتباه شد.صفحه برای من ناقص load شده بود . surry