PDA

View Full Version : کدامین رویداد برای اجرای کد که با پر شدن پروگرس بار با ماکسیم نا مشخص اجرا شود

nurani
پنج شنبه 18 آذر 1395, 17:42 عصر
یک کد ساده دارم که می خوام با پر شدن پروگرس بار اجرا شود
این کد رو در رویداد کلیک باتن نوشتم و وقتی که پروگرس بار پر شود می خوام اجرا شود
یعنی می خوام روی باتن کلیک کنم و با پرشدن پروگرس بار کد اجرا شود پروگرس بار قبل از کلیک شدن در حال پر شدن است
البته مقدار ماکسیموم پروگرس بار نیز عدد ثابت نیست
بهترین رویداد کدام رویداد است

Mahmoud.Afrad
پنج شنبه 18 آذر 1395, 18:11 عصر
کد بزارید و بگید چه عملی انجام میشه و قرار هست بعد از اتمام چه کاری انجام بشه. به نظرم کافیه بعد از کدهایی که باعث تغییر پروگرسبار میشه، کد مورد نیازتون رو بنویسید چون به ترتیب اجرا صورت میگیره. مگر اینکه از کلاس دیگری نیاز به دسترسی باشه.

nurani
پنج شنبه 18 آذر 1395, 19:03 عصر
کد بزارید و بگید چه عملی انجام میشه و قرار هست بعد از اتمام چه کاری انجام بشه. به نظرم کافیه بعد از کدهایی که باعث تغییر پروگرسبار میشه، کد مورد نیازتون رو بنویسید چون به ترتیب اجرا صورت میگیره. مگر اینکه از کلاس دیگری نیاز به دسترسی باشه.

نام چند تا اهنگ رو در لیست باکس میریزم و یکی از ایتم هاش رو انتخاب می کنم و بوسیله کنترل مدیا پلیر پخش می کنم
و به محض پخش شدن بوسیله تایمر پروگرس بار در حال پر شدن است ماکسیموم پروگرس هم طول اهنگ است

حالا بوسیله باتن تیک چک باکس رو می زنم و می خوام وقتی پروگرس بار پر شد اگر چک باکس تیک خورده باشد همین اهنگ دوباره پخش شود و تا زمانی که تیک خورده باشد عمل تکرار بعد از پر شده پروگرس بار انجام شود

Mahmoud.Afrad
جمعه 19 آذر 1395, 00:51 صبح
اینگونه کارها رو از طریق کنترلی که عمل پخش فایل رو عهده دار هست (axWindowsMediaPlayer) انجام بدید.
axWindowsMediaPlayer1.settings.setMode("loop", true);

nurani
جمعه 19 آذر 1395, 08:03 صبح
اینگونه کارها رو از طریق کنترلی که عمل پخش فایل رو عهده دار هست (axWindowsMediaPlayer) انجام بدید.
axWindowsMediaPlayer1.settings.setMode("loop", true);

این کد دقیقا به درستی کار می کنه
حالا اگه بخواهیم چند تا اهنگ رو تکرار کنیم چه کدی لازمه
بعضی کد ها هستن برای تکرار همه اهنگ ها که اگر اهنگ سومی در حال پخش باشد به محض اجرای کد اهنگ در حال پخش قطع می شود و از اولین اهنگ شروع به پخش می کند که این خوب نیست

Mahmoud.Afrad
جمعه 19 آذر 1395, 23:49 عصر
فایلها رو به playlist اضافه کنید. ( به جای نقطه چین آدرس فایل رو بدید)
// create media
var media1 = axWindowsMediaPlayer1.newMedia(@"......");
// clear currentPlaylist and add media to it
axWindowsMediaPlayer1.currentPlaylist.clear();
axWindowsMediaPlayer1.currentPlaylist.appendItem(m edia1);

axWindowsMediaPlayer1.Ctlcontrols.play();