PDA

View Full Version : کامپایل برنامه

mahsa.admin
شنبه 20 آذر 1395, 11:18 صبح
با سلام
من یک فایل با فرمت cpp دارم که شامل کد های c++ هست میخواستم بدونم چطور میتونم خروجی کدها رو ببینیم با راهنمایی دوستان ویژوال 2005 و dev c++ نصب کردم متاسفانه همشون اررو دادن
خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی نیاز به این دارم پروژه نهایی دانشگاهیم در گرو همین موضوع هست

Symbian Master
شنبه 20 آذر 1395, 17:15 عصر
با سلام
من یک فایل با فرمت cpp دارم که شامل کد های C++‎ هست میخواستم بدونم چطور میتونم خروجی کدها رو ببینیم با راهنمایی دوستان ویژوال 2005 و dev C++‎ نصب کردم متاسفانه همشون اررو دادن
خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی نیاز به این دارم پروژه نهایی دانشگاهیم در گرو همین موضوع هست
سلام

یه راهش، نصب کردن IDE های مختلف (Microsoft Visual Studio , dev-c++, CodeBlocks و ...) و باز کردن فایل cpp. توی اون IDE ها هست.

راه دوم اینه که فایل cpp. رو توسط notepad باز کنید. کدهای داخلش رو کپی کنید. و توی سایتهای آنلاینی که کدهای ++C رو اجرا میکنند، paste کنید.

-----------------------------
اگر هم پروژه ی شما، مورد خاصی نداره و با پخش شدنش مشکلی ندارید؛ می تونید کدهای فایل ++C رو (که توسط notepad) باز کردید رو همینجا paste کنید تا دوستان توی کامپیوترشون اجرا کنن و بهتون بگن که مشکل داره یا نه.

mahsa.admin
یک شنبه 21 آذر 1395, 08:41 صبح
خیلی خیلی ممنون واقعا کمک بزرگی کردین