PDA

View Full Version : سوال: double click کردن بر روی یک سطر datagridview و باز شدن فرم دیگر

محمد علی کارگر
سه شنبه 23 آذر 1395, 21:24 عصر
سلام
بنده دو عدد دیتا گرید ویو دارم که در یک دیتا گرید ویو فقط نام یک مکان نوشته می باشد و با دابل کلیک کردن بر روی هر سطری از این گرید ویو باید فرم دیگری که داخلش دیتا گرید ویو دوم هست نمایش داده شود . دیتا گرید ویو دوم حاوی اجناس آن مکان و تعداد موجود آن می باشد . تعداد اجناس هر مکان متفاوت می باشد.حالا نحوه انجام کد نویسی این نوع ارتباط را لازم دارم. ممنون

Masoomeh.H
چهارشنبه 24 آذر 1395, 08:52 صبح
سلام
بنده دو عدد دیتا گرید ویو دارم که در یک دیتا گرید ویو فقط نام یک مکان نوشته می باشد و با دابل کلیک کردن بر روی هر سطری از این گرید ویو باید فرم دیگری که داخلش دیتا گرید ویو دوم هست نمایش داده شود . دیتا گرید ویو دوم حاوی اجناس آن مکان و تعداد موجود آن می باشد . تعداد اجناس هر مکان متفاوت می باشد.حالا نحوه انجام کد نویسی این نوع ارتباط را لازم دارم. ممنون
سلام
توی رویدادهای دیتاگرید ویو توی cell click از فرم دوم یه ابجکت بساز و show dialog کن.

محمد علی کارگر
چهارشنبه 24 آذر 1395, 16:00 عصر
سلام
توی رویدادهای دیتاگرید ویو توی cell click از فرم دوم یه ابجکت بساز و show dialog کن.
سلام
میشه یکم بیشتر توضیح بدین ممنون

group45
چهارشنبه 24 آذر 1395, 19:21 عصر
شما در ایونت cell mouseclick یه کویری بزن و جواب کویری رو تو یه دیتا تیبل بریز و و دیتا تیبل رو برابر با ذیتا سورس گرید ویو دومتون کن