PDA

View Full Version : سوال: چاپ رکوردهای فیلتر شده توسط datagridتلریک با stimulsoft reports

barman.ar16
جمعه 26 آذر 1395, 08:05 صبح
سلام و درود
من یک گریدویو تلریک دارم که قابلیت فیلترینگش رو فعال کردم و کاربر میتونه بر اساس هر کدوم از ستون ها که خواست فیلترش رو انجام بده ... حالا میخوام دقیقا همون اطلاعاتی که فیلتر شدن ارسال بشه برای چاپ
اینم عکس از فرم :
http://uupload.ir/files/zw8t_capture.jpg

من دارم از این کدها برای ارسال دیتاگریدویو به استیمول استفاده می کنم:
StiReport report = new StiReport();
report.Load("Report.mrt");
report.RegData("DataSource1",RadGridView1.DataSource);
report.Show();

حالا به فرض اگر 100 تا رکورد هم داشته باشم میخوام اگر کاربر مثلا بر اساس تاریخ فیلتر رو انجام داد دقیقا همون رکوردهای فیلتر شده بصورت لیست توی استیمول سافت چاپ بشن نه همه رکوردها ( الان همه رکوردها چه فیلتر شده چه فیلتر نشده چاپ میشن)
ممنون

barman.ar16
شنبه 27 آذر 1395, 17:05 عصر
سلام
مدیر عزیزی که زحمت کشید عنوان تاپیک رو تغییر داده ( هر چند نیاز هم نبود ) به همون اکتفا نکنه لطفا اگر اطلاعاتی داره کمک هم بکنه !!!!!!!!
ممنون

ژیار رحیمی
شنبه 27 آذر 1395, 23:39 عصر
سلام.
برای چاپ دیتاگرید Telerik لازم به ساختن گزارش با ابزارهای گزارش گیری همچون Stimul نیست اینکار دوباره کاری و زحمت بیشتر و کد بیشتر می طلبد.
بهتره نمونه Demo خود شرکت Telerik رو بررسی کنی وداکیومنت های جامع آن که بصورت آنلاین در دسترس هست.دیتاگرید Telerik دارای یه فریم ورک داخلی هست که در آن امکان چاپ دیتاگرید فراهم شده است. با استفاده از یکی دو خط کد میتونی دیتاگرید رو چاپ یا حالت پیش نمایش چاپ آن را نمایش بدی
برای پیش نمایش چاپ دیتاگرید

radDataGrid1.PrintPreview();

و برای چاپ از

radDataGrid1.Print();

می تونی در پنجره Properties دیتاگرید به بخش PrintStyle رفته و تنظیمات چاپ رو انجام بدی.

barman.ar16
یک شنبه 28 آذر 1395, 00:33 صبح
سلام.
برای چاپ دیتاگرید Telerik لازم به ساختن گزارش با ابزارهای گزارش گیری همچون Stimul نیست اینکار دوباره کاری و زحمت بیشتر و کد بیشتر می طلبد.
بهتره نمونه Demo خود شرکت Telerik رو بررسی کنی وداکیومنت های جامع آن که بصورت آنلاین در دسترس هست.دیتاگرید Telerik دارای یه فریم ورک داخلی هست که در آن امکان چاپ دیتاگرید فراهم شده است. با استفاده از یکی دو خط کد میتونی دیتاگرید رو چاپ یا حالت پیش نمایش چاپ آن را نمایش بدی
برای پیش نمایش چاپ دیتاگرید

radDataGrid1.PrintPreview();

و برای چاپ از

radDataGrid1.Print();

می تونی در پنجره Properties دیتاگرید به بخش PrintStyle رفته و تنظیمات چاپ رو انجام بدی.

ممنون استاد عزیز از پاسخ گویی تان
بله چک کردم به راحتی قابل انجام بود اما واقعا با اون چیزی که من از استیمول میخوام و میتونم درونش طراحیم رو پیاده سازی کنم خیلی فاصله داره .. هر چقدر تنظیمات رو هم انجام بدیم باز هم مثل طراحی استیمول نمیشه !!!!!!
ممنون میشم اگر میشه نحوه چاپ با استیمول رو بهم بگید و راهنمایی کنید ..؟؟؟

barman.ar16
یک شنبه 28 آذر 1395, 13:50 عصر
لطفا اساتید عزیز راهنمایی بفرمائید ...
پروژه ام تموم شده و فقط گیر همین مشکل هستم ممنون میشم کمک کنید تا بتونم سر وقت پروژه رو تحویل بدم

barman.ar16
یک شنبه 28 آذر 1395, 23:19 عصر
کسی راهنمایی نمی کنه مشکل ما حل شه ... کل انجمن رو شخم زدم به مورد مشابه برنخوردم لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

ژیار رحیمی
دوشنبه 29 آذر 1395, 18:39 عصر
http://www.telerik.com/forums/how-to-get-filterfunction-filtervalue-from-code-behind
http://docs.telerik.com/devtools/winforms/gridview/filtering/setting-filters-programmatically-(simple-descriptors)